Vajinamın üstüne boşaldı Hamile kalır mıyım

A

Asddfg

Forum Okuru
Vajinamın üstüne boşaldı Hamile kalır mıyım
Sevgilimle ilişkiyengirdik ama tam ilişkiye girmek sayılmaz hala bakireyim fakat tam vajinamın üstüne boşaldı aradan 6 gün geçti ve aklıma takıldı

Selamlar lütfen aşağıda yer alan konularımızı inceleyiniz.

Sevgilimle ilişkiyengirdik ama tam ilişkiye girmek sayılmaz hala bakireyim fakat tam vajinamın üstüne boşaldı aradan 6 gün geçti ve aklıma takıldı
Selamlar lütfen aşağıda yer alan konularımızı inceleyiniz.

Merhaba bugün predictor early erken gebelik testii yaptım tek bir çizgi çıktı adetime 4 gün var 28 günde bir adet oluyorum adetimin 16. Gunu ilişki oldu vajina üstüne boşalma oldu sürtünme esnasında yumurtlama günü 14 undeydi benim ilişkim yumurtlamanin 2nci, günü oldu fakat FLO uygulamasini kullanıyorum sizce test doğru mu yoksa adet geçerse kan testi vermeme gerek var mı hamile kalmış olabilir miyim ihtimal var mı ve ilişkiden 2 gün sonra sarı akıntım oldu devam etti ilişkiden 1 hafta sonra kasık ağrılarım olmaya başladı 2 gün önce kramplar eşliğinde idi sonra gün boyu şuan bile devam ediyor yani ağrılar hafif bı sekilde lütfen bilgilendirin ben

Gebelik testi yaptınız ve negatif çıktığına göre pek te hamile kalma ihtimaliniz yok gibi adetinize çok az bir süre kala yapmışsınız böyle stres yapmaya devam eder iseniz adetinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz ve bu sizin hamile olduğunuz anlamına da gelmez bilginiz olsun.

Geri