vajiniismus kabus olmasın

özlem_23

Yeni Üye
Üye
vajiniismus kabus olmasın
yaklaşık bir hafta önce kadar vajinismus la ilgili konu açmıştım.10 aylık evliliğimin ilk gecesinde başlayan kabus iki gün önce bitti.bunu ilk burda paylaşmak istedim.şimdi mutluyum tekrar denemelerde de artık bir sorunum kalmadı.herşey normal ben eşimin kadınıyım artık.evliliğimin ilk ayında birleşme olamadığı için jinekoloğa gitmiştik.ama hiç sonuç alamadık.tekrar gitmemiz gerekiyordu ama bunu kendime yediremedim zorua gidiyordu.ve gitmedim.gerekirse boşanmayı kabul bile edebilirdim ama yeniden jnekoloğa asla.bu problemleri yaşayanların gideceği ilk yer jinekologtur elbet zaten buna karşı değildm ama zoruma gidiyordu.bunu ben başarmalıyım diyordum.eşim ilk günden itibaren hep yanımda oldu her denememizde olmadığında ağlıyorum ona kızıyordum onu suçluyordum.en ufak evde bir şeye sinirlenen adam bu konuda hep sakindi.ben sana söylüyorum bir gün olacak diyordu.şimdi oldu ve bana o gece söylediği ilk kelime kadınımsın...........şimdi söyleceğim şey çok önemli vajinismusu hiç bir tedavi olmadan başardım.vajinismus hastalık yada rahatsızlık değildir tamamen piskolojiktir.bunu başarmak sadece kişinin değil eşlerin anlayışı ile çözülebilir.eğerben başardıysam bunu yaşayan birçok kadın başarabilir.

peki nasıl yendin anlatrmısın bende 6 aylık evlym ve 1 defa oldu çok acı çektm bdaha olmadı denyrz tam grecekken yne acıyo izin vermyrm ne yapacağım yardım et ltfnnn

Geri