Vajinismus nedir yoksa frijit miyim Tecrübe ve deneyimleriniz

R

RanaSel

Forum Okuru
Vajinismus nedir yoksa frijit miyim Tecrübe ve deneyimleriniz
Vajinismus nedir yoksa firijit miyim Tecrübe ve deneyimleriniz varmı kadınlar kulübü

Mrb arkadaşlar 2 aylık evliliyim 29 yaşındayım resmen gece olunca kabus çöküyor içime ne yapacağım bilmiyorum. 2 aydır eşimle ilişkiye giremedik çünkü canımın çok yanacağını sanırıyorum hatta yanıyor eşim biraz zorladı ama ben olmuyor işte diye sinirle kalktım yataktan. Eşim çok anlayışlı biraz bekleyelim doktora gideriz diyor bense doktora gitmekten böyle bir konuyu onunla paylaşmaktan çekiniyorum. Cinsel ilişkiye girmek konusu bende resmen kabus gibi bir arkadaşımla konuştum vajinusmus olabilirsin ya da firijitsindir diyor ne yapmalıyım deneyimiolan arkadaşlar yazar mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi bi saniye hayatım iki aydır giremiyorsunuz da daha önceden yaşadığınız birlikteliklerde sıkıntı mı yaşadınız ki ? Yani ilk gece korkusunu atlattınız anladığım kadarı ile onun haricinde o acı ile halen öyle olacağını zannediyor iseniz yanılıyorsunuz. Aradan iki tam ay geçmiş yani eşinize ve kendinize boşuna eziyet ediyorsunuz gibi. Daha relaks ve rahat olmanız gerekiyor. Ama çok fazla korku var ise doktora gidin çekinecek bir durum yok. Onun konuşması ile rahatlayacağınıza eminim.

Geri