Vakitsiz gidişinle yıktın bizi be Murat....

Cevap: Vakitsiz gidişinle yıktın bizi be Murat....

ALLAH rahmet eylesin ruhu şaad olsun.

RABBİM ailesine ve sevenlerine sabır versin.tüm sevenlerinin başı sağ olsun...

ALLAH rahmet eylesin geride kalan ALLAH sabir versin cok zor geride kalanlar icin bilirim bizde 5 ay önce eşimin dedesini kaybettik insan alişiyor ama asla unutamıyor :(

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Rabbim geride kalan tüm sevdiklerine sonsuz sabırlar versin. Çok zor ve dayanması çok güç. Yüca rabbim dayanma gücü versin. Ölümün genci yaşlısı olmuyo ama genç ölümü helede geride böyle gözü yaşlı savunmasız canlar bırakmak dahada acı. Rabbim peygamber sabrı versin...

[FONT=Arial,Times New Roman]Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstekîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn Amin.....[/FONT]

.

Fatiha:
Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstekîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Amin

Bir kere bir kere daha başın sağ olsun canım benim... Allah nur içinde yatırsın, rahmet eylesin, Allah geride kalanlara sabır versin, çok üzüldüm canım gerçekten çok üzüldüm. Tekrar tekrar burada da söylüyorum ama....

allahım yaaa..ne dıcegımı ne söylucegımı şaşırdım admınım..başınız sagolsun..allah yakınlarına sabır wersın..hıçç kolay degıl genç ölum hele bı başka oluyo..tabıkı herkzın gıdıcegı yer orası ama genç oldumu hele bı de çok sewdıgın bırı oldumu ınsanın dunya başına yıkılıyo..ben anlıyroum sızı admınım..hemde çok ıyı anlıyorum ..bende ıkı gencecık arkadaşım sırdasım kardeşlerımı kaybettım..ınanın her satırı her cumlesını aglayarak okudum..allah yattıkları yerde utandırmasın..allah mekanlarını cennet eylesın..tekrar başınız sagolsun admınım...
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح

Fatiha:
Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstekîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Amin
RUHUN ŞADOLSUN MURAT KARDEŞ

Fatiha:

Amin

Fatiha:

Amin

sanırım 7.günü...allah kabul etsin dualarımızı taksiratını affetsin mekanı cennet olsun kardeşimizin

Fatiha:

Amin

mekanıı cennet olsun..YÜCE RABBİM geride kalanlara sabır versinn canıım beniiim

her ölüm erken derler,başınız sağolsun Allah geride kalanlara sabır versin,okuyan herkes bir fatiha okursa rabbim kabuleder inşallah..

Geri