Etiketler:
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

vaktinin çoğunu temizliğe ayıranlar için (resimli)

Konu, 'Kadınca' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

HANIMLAR !!!
    Unutmayın... Bir toz tabakası, altındaki ahşabı korur

'Bir evmobilyaların üzerine 'seni seviyorum' yazabildiğinde gerçek bir evolur.'

Yıllardır her hafta sonu, 'aman biri çıkıp geliverirse' diye en az sekiz saatimi her şeyin mükemmel görünmesine harcıyordum..
    En sonunda anladım ki, hiç kimsenin çıkıp geldiği filan yok; hepsi dışarıda hayatlarını yaşayıp eğleniyorlar !

ŞİMDİ,insanlar ziyarete geldiğinde, kendimi evimin durumunu izah etmek zorunda hissetmiyorum;

İnsanlar, benim daha çok dışarda hayatımı yaşarken ve eğlenirken ne yaptığımla ilgililer.

Bunu hala keşfedemediyseniz, lütfen tavsiyelerime kulak verin.

Hayat kısa, tadını çıkarın !
    Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın .......
    ama onun yerine bir resim yapmak, bir mektup yazmak daha iyi değil mi, kurabiye ya da bir kek pişirmek, bir tohum ekmek toprağa, istemek ve gereksinim duymak arasındaki farkı keşfetmek ?

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın, ama bilin ki çok zamanımız yok . . . .
    içilecek bir kahveyle, yüzülecek bir nehir, tırmanılacak bir dağ, dinlecenek bir müzik, okunacak bir kitap, dedikodu yapılacak arkadaşlar, sürdürülecek bir hayat .

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın,
    ama bilin ki dünya gözlerinizi kamaştıracak güneşle dışarıda, saçlarınızın arasında gezecek rüzgarla, karla, sizi ıslatacakyağmurla... Bu gün bir daha yaşanmayacak.

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın , ama hep aklınızda bulunsun,yaşlılık bir gün gelecek ve bu çok da hoşunuza gitmeyecek . . .

Ve bir gün bu dünyadan gittiğinizde - ki hepimiz mecbur gideceğiz - geride daha çok toz bırakacağız !
    Bunu hayatınızdaki kadınlarla paylaşın.
    Topladıklarınız değil,nasıl bir yaşam yaşadığınıza dair dağıtabildiklerinizdir hayat...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Nisan 2010
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgiler için teşekkürler tatlım

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Bazen cok abartsamda,temiz bir evde mutlu oluyorum.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vaktinin çoğunu temizliğe ayıran biri olarak, tşkler canım :)

vaktinin çoğunu temizliğe ayıranlar için (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlamalarım için iftar vakti..

Ağlamalarım için iftar vakti..

Kan gövdemi götürdü Az önce ateşledim fünyeyi beynimdeki bombayı patlattım Yarısı yok oldu hayatımın , can çekişiyor diğer yanım Yarınlarım üşüyor , depremlerden arta kalan kırık dökük hallerdeyim.. Rutubet her yanım boyalarım dökülüyor Fırtınalar koparıyorum çığlıklarımla Sonu belli olmayan bir yolda öyküler yazıyorum hüzün işlemeli ağıtlarımla Ağlamalarım yerini kırık hıçkırıklara...
  2. Çok köpük iyi temizlik anlamına gelmez

Çok köpük iyi temizlik anlamına gelmez

köpüklü bulaşık yıkama oyunları rüyada beyaz köpük görmek bulaşık yıkama oyunları rüyada toz deterjan görmek deterjan köpüğü Bizim özellikle Türk kadınlarımızda şöyle bir özellik vardır eğer temizlikte bol detarjan ve köpük yoksa yeterince hijyen ve temizlik sağlanmaz gibisine:) O yüzden temizlik yaparken yada bulaşık yıkarken detarjan malzemeleri bol bol tüketilir peki köpüğün bol oluşu daha...
  3. Üşengeç kadınlar için temizlik önerileri

Üşengeç kadınlar için temizlik önerileri

İşte size yarım saatten daha kısa bir zamanda evinizi "temizmiş" gibi gösterecek ipuçları... Kayınvalideniz aradı ve bir arkadaşıyla beraber sizde bir kahve içmek için yolda olduklarını söyledi! Eviniz dağınık ve temiz değil! Ne yapmalısınız? İşte size yarım saatten daha kısa bir zamanda evinizi "temizmiş" gibi gösterecek ipuçları... 1. DAĞINIKLIĞI TOPLAYIN...
  4. Hanımlara Kolay Temizlik İçin Bazı Öneriler....

Hanımlara Kolay Temizlik İçin Bazı Öneriler....

Kolay Temizlik İçin Bazı Öneriler Kolay Temizlik Nasıl Olur Hanımların büyük sorunlarından biri temizliktir..Hele ki bazı hanımlar hastalık derecesinde titiz olunca temizliğin hat safhalarına ulaşıp master yapmışlardır bu konuda...:) Neyse biz sizlere şimdi kolay temizlik için bazı öneriler sunuyoruz...Uygulayıp uygalamaması sizlere kalmış... Kolay temizlik için ipuçları Temizlik...
  5. Sararan Klozetler İçin Temizlik Önerileri

Sararan Klozetler İçin Temizlik Önerileri

Hemen hemen birçok evin banyosun da bulunan klozetler aslın da kullanımı rahat olmasına karşın temizliği de bir o kadar zor ve uğraştırıcıdır. Zamanla klozetler de sararmalar meydana gelir ve bu durum tüm bayanların canını sıkmaktadır. Yüzeysel olarak klozetinizi temizlediğinizi düşünseniz de iç kısımlar da biriken kirler çıkmak da zorluk yaşatır. Sizler için bu yazım da sararan klozetleri...

Sayfayı Paylaş