Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Valeria Lukyanova resimleri var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçen akşam Beyaz Showda Ukraynalı barbie kızı seyrettim ve gözlerime inanamadım :S Resmen bir barbie bebek.Tamam ukraynalı kızlar güzel olur da bu da biraz abartmış sanki.Acaba Valerianın resimleri varmı sitenizde ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
Valeria Lukyanova resimleri var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Madeline Carrol Kimdir, Resimleri var mı

Madeline Carrol Kimdir, Resimleri var mı

Geçenlerde bir film izledim orda çocuk yaşta bir oyuncu vardı adı sanırsam Madeline Carrol du ve ilgimi çekti. Aranızda Madeline Carrol Kimdir bilen varsa biyografi bilgilerini ve Madeline Carrol Resimlerini paylaşırsa sevinirim.
  2. Beste Kökdemir Resimleri var mı

Beste Kökdemir Resimleri var mı

Arkadaşlar hepinize keyif dolu bir pazar günü diliyor ve sizden Beste Kökdemir Resimleri paylaşımın da bulunmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşkler.
  3. Naz Elmas Kimdir, Resimleri var mı

Naz Elmas Kimdir, Resimleri var mı

Merhaba ben koyu bir naz elmas hayranıyım onu sürekli takip ediyorum ve sizin sitenizde baktım göremedim onun için Naz Elmas Kimdir, Resimleri diye bir konu başlığı paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Tuğba Ünsal Kimdir, Resimleri var mı

Tuğba Ünsal Kimdir, Resimleri var mı

Arkadaşlar Tuğba Ünsal Kimdir biliyorsanız bana Tuğba Ünsal biyografi bilgilerini ve mümkünse bir de Tuğba Ünsal resimlerini aktarırsanız çok sevinirim.
  5. Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı!

Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı!

Bu konu; Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı haberi hakkında bilgiler bulunmaktadır. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yayınlanan Beyaz Show yine capcanlı, dopdolu geçti. Canlı yyaınlanan programda Beyaz'ın konukları Romantik Komedi filminin oyuncuları, Ferhat Göçer ve dünyaca ünlü barbie kız Valeria Lukyanova idi. Valeria kendini tamamen bir barbie bebeğe benzetmiş, giyimiyle, makyajıyla...

Sayfayı Paylaş