Vampir olmak isteyenler ne yapmalı

Ah gerçekten yaş ortalamanız ne sizin tamam vampirlere karşı sempati duyuyor veya varolduklarını düşünüyor olabilirsiniz ama buraya gelip ben vampirim demek ne ya he vampir sin burda bunu açıklıyon yedik bizde

Arkadaşlar bu sitede bu konu üzerine bir sürü şey konusulmuş açıkcası size doğrusunu söylemek .
istedim ben bir vampirim gerçek vampirlerden öyle büyüyle felan olunmuyor vampirlik olmak isteyenler wattpad de ayasha nudge olarak arama yapıp bana ulaşabilir nasıl oluncağını anlatırım

şey ben sana nasıl uaşabilirim
ona inanma o bir vampir deil dersen vampirler kimliklerini asla belli etmezler ederlerse öldurulurler eger varliklarinin gercek oldugu ispatlanirsa kaos ortami olur sana vampirim diyenlere asla inanma sana gercek bi vampir kimligini ortaya atarsa sen ve o vampir öldürülür anlatabildimmi sakin inanma

Hey Allah'ım yaaa akıl fikir ihsan iyle yarabbi ! Ya bu kadar film dizi seyrederseniz olacak olan budur. Vanpir Vampir Kumbir diye bişey yoktur arkadaşlarım :D:D Sahi kumpir vardı dimi benimde kafa yandı :D:D:D:D

Ayasha nudge wattpad de yoksun vampir olmak istiyorum bana yardım edebilir misin bu yazıyı görürsen de bana ulaş

Ayasha nudge bende vampir olmak istiyorum sana ulaşamadım bana yardım edebilir misin eğer bana yardım edebilirsen bana ulaşmanı gerçekten çok isterim

Arkadaşlar bu sitede bu konu üzerine bir sürü şey konusulmuş açıkcası size doğrusunu söylemek .
istedim ben bir vampirim gerçek vampirlerden öyle büyüyle felan olunmuyor vampirlik olmak isteyenler wattpad de ayasha nudge olarak arama yapıp bana ulaşabilir nasıl oluncağını anlatırım

Ben baktim wattpadde oyle bi kullanici adi yok

Geri