Vardiya Defteri

Cevap: Vardiya Defteri

saat 11:00 da uyandım yemek,temizlik sonrada kahvaltı yaptık.benim psikopat velete yemek yedirip uyuttum .şimdide dizi izleyip kombin yapıyorum.hava yağmurlu perdeyi açmadım .Yağmutlu havalarda perde açmıyom bana ne:dil:Off ya hergün evdeyim hayatım çok monoton:uhu:neyse ben biraz dinleneyim bari velet uyurkene:seker:

18.00 Akşam arkadaşlara yemeğe gideceğiz o yüzden yemek yapmak durumunda değilim. Durup durup uyku basıyor, çok uyumak da istemiyorum. Arabanın ruhsatını nereye koydum acaba bulamıyorum...

Bugün bütün gün evdeydim KARGO vardı gelecek ve bütün günümü çaldı... Ben erken saatlerde gelir diye beklemişştim ama gelmedi.. Saat 16dan sonra geldi ve beni sinir ettii.. Neyse bugünde evdeydim.. Bu saatten sonrada haberleri izlerim ve eşimin eve gelmesini beklerim... Belki yarın daha güzel bir gün olur....

Son günlerde çok tempolu geçiyor hayatım.. Tabi tempomun içinde aşkım yok.. O çalışıyor ve ben bol bol geziyorum.. Arkadaşım geldi ankaraya ve beraber vakit geçirioruz... Dün pikniğe gittik.. Bugün onu köyüme götürcem ordanda aksama ablamlara geçecezz.. Yarında kızılayda gezip alışveriş yapacağızkiiii çok süper geçeceğine eminim cunku en son alışveriş maceraaamızz cok güzel geçmişti... sonra ki gunlerdede ne yaparız bilmem ama beraber bişiler yapacağımıza eminim.....

saat 09:30 eşimi işe yolladım ben kızımla birlikte oturuyoruz....Canım kızım seniii çoooooook seviyorum gelişine az kaldı küçük meleğim....
Bu yılki babalar günü çoook güzel geçecek..... :D:D

saat 10.00 ve işteyim:uhu: patrondan kaçamak yapıp m.m deyim :) ev halkı istanbulda ve ben dayımlarda kalıyorum yaa çok sıkıldım evimi özledim hiç rahat edemiyorum dayımlarda..allah kimseyi ailesiz bırakmasın yaa..:uhu: sizi çok özledim annem ve babacım..bu arada zonguldak yolculuğumada az kaldı..çok heyecanlıyım :)

saat_11:15 annemler bizde kahvaltı yaptık temizlik yaptık şimdide oturuyoruz.Bugün gidicekler üzülüyorum.Öle işte:):):)

Saat 11:28

Her zamanki gibi pc başında ve MMdeyim.Sabah kalkar kalkmaz ilk işim Pc yi açıp MM de ne var ne yok bakmak oldu:DAklımda bir sürü soru var hamiş olmak ne zormuş yaa :D

22 haziran 2009 - 09:04 sabahın erken saatleri olmasına rağmen bir çok şey yaptım.. Aşkımı işe yolladım, yatak odasını topladım, genel anlamda evi toparladım. Kahvaltı yaptım. Banyoyu temizledim ve ardından banyo yaptım.. Miss gibim oldum (sıhatler olsun bana ) uyandıgımdada makinayı çalıştırmıstım az evvelde çamaşırları astım ve suan pc basında oturmaktayım.. öğlene kadar evdeyim, öğleden sonrada annemlere gidecem ve annemin pazarını görecem....

Geri