Varikosel bitkisel tedavi Ahmet Maranki

Ş

Şennur<<<

Forum Okuru
Varikosel bitkisel tedavi Ahmet Maranki
Varikosel bitkisel tedavi Ahmet Maranki varikosel için ameliyatsız tedavi

Merhaba

Eşim ve ben çocuk sahibi olmayı çok istiyoruz . Ciddi bir sure normal yollarla hamile kalamadım ve doktora gittik . Doktor bir dizi test yaptırdı. eşime de testler yapıldı .Ben de bir şey çıkmadı. Her şey normal çıktı eşimde doktor varikosel olduğunu söyledi. Varikosel tedavisinin alternattif tıp da bir tedavisi yok mu. Eşim için ameliyat dedi doktor , eşim ameliyet olmaya korkuyor. Varikosel rahatsızlığınn bitkisel doğal bir tedavi yöntemini arıyoruz. Varikosel tedavisinin bitkisel tedavisini yazar mısınız.

Merhaba

Öncelikle geçmiş olsun , varikosel erkekler de genel de rastlanan bir rahatsızlık . Sperm kanallarında kısaca varis oluşumu desek yanlış olmaz. Sperm kanallarında varis oluştuğu için kanallardan sperm sağlıklı bir geçiş yapamaz. Sperm üretimi normal olsa da sperm kanallarında ki bu durum sperm geçişini sağlıklı bir şekil de iletemediği için hamile kalmanız pek mümkün olmaz.
Aşağıda Ahmet Maranki'nin bitkisel tedavi kürü mevcut

Malzemeler; zencefil, adam otu, zerdaçal, çakşır otu, Çinseng, çakşır otu, yer elması, bir kilo bal, ceviz

Hazırlanışı; yüzer gram zencefil, adam otu, zerdaçal, çakşır otu, Çinseng, çakşır otu, yer elması incecik dövülerek dövülmüş ceviz ve bir kilo bal ile karıştırılır. Sabah akşam bir kaşık yenir

Geri