Vatanım Sensin Ali Kemal(Kubilay Aka)Kimdir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Vatanım Sensin Ali Kemal(Kubilay Aka)Kimdir?
Kanal d ekranların da oynayan"Vatanım Sensin" de Cevdet albay(Halit Ergenç) ve hemşire Azize(Berguzar Korel)in üç çocuğundan birini canlandıran Ali Kemal, dikkatleri üzerine çekmeyi başararak beğeni kazandı.

Ali Kemal, aslın da dizi de ailenin üvey evladı olarak yer alıyor. Cevdet albay onu yakılan ve yıkılan bir köyden tek canlı kalan bir çocuk olarak kurtarıyor ve henüz çok küçükken ailesine getirerek kendi evlatlarından ayırt etmeden büyütüyor. Aynı şekil de Azize de Ali kemal'i öz oğlu gibi severek büyütüyor.

Ali Kemal ise evin büyük kızı olan Yıldız'a karşı küçüklükten itibaren bir duygu besliyor. Bu arada Yıldız karakterini canlandıran Pınar Deniz resimleri için burayı tıklayabilirsiniz.
Ali Kemal karakterini canlandıran Kubilay Aka'yı daha önce hiçbir dizi ve film de görmemiş olabilirsiniz. Çünkü Vatanım Sensin dizisi kendisinin ekranlara gelen ilk dizisi olarak yer alıyor. Kısa sürede özellikle genç kızların hayranlığını kazanan Kubilay Aka'yı eminim ki bundan sonra ki dizi ve film projelerin de ön safhalar da oldukça sık görecez.

Kendisi hakkın da bilgi edinmek isteyen hayranları için biyografi bilgileri ise şöyle;
281020161427548599758_2-41.jpg


Kubilay Aka 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Havaalanı Yönetimi bölümünde alan Kubilay Aka, mezun olduktan sonra bu alanda çalışmaya başlamıştır.

Çalıştığı hava yolları firmasındaki işi dışında bir markanın da reklam yüzü olmuştur. Kubilay Aka hava yolları şirketinde çalışırken keşfedilmiş ve ardından oyunculuk eğitimi almıştır. Aldığı eğitimin ardından da Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi önemli oyuncuların oynadığı ve sezonun en iddialı yapımlarından biri olan Vatanım Sensin dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır.Oynadığı dizinin ilk bölümünden sonra izleyenler tarafından hem yakışıklılığı hem de oyunculuğu takdir kazanan Kubilay Ata özellikle görüntüsü ile Burak Özçivit’e benzetildi ve sosyal medyanın en çok konuşulan konuların biri oldu.

VATANIM SENSİN HİLAL(MİRAY DANER)RESİMLERİ
 
Geri
Üst