Vatanım sensin Yıldız (Pınar Deniz)kimdir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Vatanım sensin Yıldız (Pınar Deniz)kimdir?
Kanal d ekranlarının reytingleri alt üst eden yeni dizisi "Vatanım Sensin" de Cevdet albay ve hemşire Azize'nin kızını canlandıran Yıldız karakterini oynayan Pınar Deniz, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Dizi de nasıl bir karakter canlandırıyor derseniz, Diğer kızkardeşi Hilal'e göre oldukça zıt bir karakteri oynuyor. Hem başarılı hem başarısız, hem şımarık hem kırılgan biri olan Yıldız'ın tek amacı lüks ve rahat bir hayat sürmek...

Bu kadar dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Pınar Deniz hayranları için kendisinin biyografi bilgilerini sizler için paylaşıyoruz.

Ayrıca dizinin 10 Kasım akşamı yayınlanan bölümün de tüyleri diken diken eden "daha ne kadar eğileceksin" şiirini izlemek için tıklayabilirsiniz.

vatanim-sensin-yildiz-pinar-deniz-kimdir.jpg


PINAR DENİZ KİMDİR

Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Pınar Deniz 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. 27 yaşında olan başarılı ve güzel oyuncu Pınar Deniz üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra oyunculuk eğitimleri alan Pınar Deniz ilk olarak oyunculuk kariyerine 2014 yılında Sil Baştan dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.
Bu dizideki oyunculuk performansı ve güzelliği ile dikkat çeken oyuncu daha sonra Beyaz Yalan ve Günebakan dizilerinde de yer almıştır. Ayrıca Pınar Deniz Murat Dalkılıç'ın Yani şarkısının klibinde de oynamıştır ve şimdi ise Kanal D de yayınlanan Vatanım Senisin dizisinde Yıldız karakteri ile ekranlardadır.

Pınar Deniz Yaşı: 27
Pınar Deniz Boyu: 1,70
Pınar Deniz Kilosu: 56

Pınar Deniz Dizileri
Sil Baştan
Beyaz Yalan
Günebakan
Vatanım Sensin

VATANIM SENSİN HİLAL(MİRAY DANER) KİMDİR
 
Üst