Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vazgeçilmerz saç bantları geri döndü

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Blair Waldorf saç bantları 2012 saç bandı modelleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bir kaç sezondur modasını yitirmiş olan saç bantları yeniden döndü... Gençlerin favori dizisi olan Gossip Girl'ü seyredenler hatırlayacaklardır ki ana karakterlerden Blair Waldorf için saç bantları vazgeçilmezdir. Modaya da yön veren dizi de saç bantlarına oldukça gönderme yapıldı. Şimdilerde ise birçok ünlünün saç bantlarını kullandıklarını görüyoruz. Saç bantlarının modaya geri dönmesiyle bu yaz oldukça renkli geçecek gözüküyor Melek'lerim. Biz de modaya yön verene ve kıyafete şıklık katan yeni saç bandı modellerini sizlerin beğenisine uzun lafın kısası diyor ve sunuyoruz. :)

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    bende çok seviyorum saç bantlarını bu yaz da rengarenk saç bantları alıp havama hava katmak istiyorum :D:D ayrıca bu saç bantlarıda çok güzeller :D:D

Vazgeçilmerz saç bantları geri döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğçe Kenan'a gerimi döndü

Tuğçe Kenan'a gerimi döndü

Ben bu ünlüleri anlayamıyorum nedir bu böyle kimin eli kimin cebinde belli değil çok yanlış şeyler :11: Bodrum'da bir yangının külü yeniden alevlendi. Tuğçe Kazaz’la eski aşkı Kenan Doğulu’nun önceki hafta Bodrum’da buluştuğu öğrenildi. Doğulu’nun Türkbükü’ndeki evinde bir araya gelen ikilinin bütün günü baş başa geçirdiği söyleniyor. Yunan eşi Yorgo Seitaridis’ten sonra Fransız...
  2. Saç bantları..

Saç bantları..

Melişlerim birbirinden güzel saç bantları burda:)
  3. Saç Bantları

Saç Bantları

Saç Bantları Yabancı Ünlüler'den Saç bandı modası..
  4. Domuz Gribi Geri Döndü..

Domuz Gribi Geri Döndü..

Sağlık Bakanlığı, iki yıl önce 17 bin kişinin ölümüne neden olan H1N1 domuz gribi virüsüne Türkiye’de bu yıl da rastlandığını açıkladı. Soğuk kış aylarıyla birlikte H1N1 domuz gribi yeniden görülmeye başlandı. 2009 ile 2010 arasında tüm dünyada 17 bin kişinin ölümüne yol açan H1N1 virüsüne Türkiye’de rastlandığı açıklandı. Vatan gazetesinde yer alan habere göre, Sağlık Bakanlığı Bağışıklama...

Sayfayı Paylaş