VC17 Virüsü Ve Vampirizim

V

vc17

Forum Okuru
VC17 Virüsü Ve Vampirizim
VC17 Virüsü Ve Vampirizim nedir hakkında bilgim var
Bence bu işe hiç bulaşmayın,emin olun ki çok pişman olacaksınız hayatınız kararıcak , özgürlüğünüz olmayacak
Vampir olmak sandığınız kadar zor birşey değil.Mümkün olduğunca her gece yarasalar tarafından kanınız emiliyor , kan emilirken üfledikleri için acı hissetmezsiniz ve gördüğünüz zaman sinek ısırmıştır diyip geçersiniz.
Vampir olmak bir cezaevine düşmek gibi birşey.
Tek aradığım bu virüsün tedavisi , bu virüsü bulmak için verdiğiniz emekleri tedavisi için verinde insanlar kurtulsun.
Ayrıca vampire dönüşümün yaşla alakası yok.İlk 1 hafta acı çekme olayıda çok saçma.
Eğer birazcık aklınız varsa bu işlerden uzak durun illa uğraşacam diyorsanız VC17-DGHP(Vahşi olanlar) için bir ilaç bulun.
Vampirlerle ilgili tek yapmanız gereken bu.

VC 17 vir_s_ vampirizm nedir.jpg

VC17 virüsü sandığınız gibi bir virüs değil. Vampirlik se bir yaşam tarzıda değil.
Felç geçirince neoluyor.Hiçbiryerin oynamıyor.Buda öyle birşey.Hayatın hep kısıtlı.
Bu bulamadığınız VC17 virüsü heryerde var.Hiç ummadığınız yiyeceklerin içinde kesinlikle var.
VC17 virüsü vücut ta dönüşüm olayını yapması tam olarak 10-15 gün sürer.Bu süre içerisinde şeker,sarımsak,meyve-sebze,sıvı birşey(susuzluktan ölme riski yok) içerseniz dönüşümde olumsuz etkisi büyük olur.Yani kurtulma şansınız %90
Bulaştıktan sonra hastaneye gitmek sadece sizin yokolmanıza veya üzerinizde deney yapılmasına neden oluyor yani dönüşürseniz geri dönüşü yok.
Plajda güneşlenmek,yüzmek,yaz günleri hep hayal
Bırakın vampir olmayıda bunun için bir ilaç keşfedin.
Vampir olmak farklılık olmaz.Düşünceler çok farklı.
Filmlerdeki gibi değil.Keşke öyle olsa.
Vampirler ancak savaş çıktıgında bir atom bombası atıldıgında yok olacak sanırım.
Şuna emin olun kendi isteğiyle vampir olanlar veya bunun haricinde diğer vampirler ( %80 ) tekrar geri insan olmak istiyor.
Vampir olma işini iyi düşünün .
İlaçmı ? Vampirizm Hastalığımı ?
Şu bir gerçek ki vampir olmak zor değil.Aslında siz defalarca vampir olmak için dönüşüme girmişsinizdir ama bunu engelleyen besinler aldıgınız için farketmezsiniz.
İsim,ırk (hayvan,insan,vampir vb.) veremem ama aldıgım bilgi
Zararlı yiyecekler bu işi ilerletirmiş . Bitki meyve sebze ve bunların en önemlisi olan SU dönüşümü engellermiş .
Vampir görmek bir marifet veya ilginç bir olay değil.
Konuştuğun , gördüğün , dokunduğun şeyin vampir olmadığına dair bir garanti yoktur.
Eğer bu mesajı sonuna kadar okuduysanız bunuda okuyun .
La jevm-i'a resn veam.
Rakuh'm ins'ae jak-u
Al'mun-as jennet 02
Jai karman ta ("C.C")
Saçma gelebilir ama seslice okursaniz sevinirim
Böyle bir yazı buldum ama geniş kapsamlı bir bilgi yok. Ve bu yazıyı yazan kişi 12 yaşındaki bir çocugun vampir olmak istiyorum sorusuna cevabıymış ve bunu siteye koymak istemiş diğer insanlarda öğrensin diye.Ertesi gün gecesi saat 02:00-02:30 arası ölü bulunmuş.Herhangi bir kurşun izi bıçak - kan vs. bulunmamış ama kafası vücudundan ayrıymış ve kollarında yanık izleri varmış.Bu yazı hakkın da herhangi bir bilgisi olan var mı??

Tam olarak ne dediğinizi bilemiyorum anlamadım da. Böyle bir virüsün olduğunu bile düşünmüyorum sizin durumunuzda olan bazı arkadaşlarımızın VAMPİR OLMA İSTEKLERİ almış başını gitmiş. Böyle şeylere inanmayın lütfen ama :)

Geri