Ve çok şükür Hamileyim

NazliK

Yeni Üye
Üye
Ve çok şükür Hamileyim
Merhabalar arkadaşlar geçen gün sormuştum acaba hamile olabilir miyim diye evet hamileyim doktora gidip beta hcg testi yapmaya vaktim olmadığı için eşimden test almasını istedim ve aldı heyecanlandım çok ve bugün idrardan baktım biri silik çıktı bu da pozitif olduğu anlamına geliyor sanırım bayramdan sonra inşallah daha detaylı bir bilgi için doktora başvurucam. Sorumu cevaplayan arkadaş a da teşekkür ederim. Sevgi ile kalın.

Gözünüz aydın Allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Sizin adınıza çok mutlu oldum. Gebeliğinizin ilerleyişi hakkında bilgi edinmek için doktor kontrolünüzü aksatmayın. Bu süreç önemli ve kritik . Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ;)

Gözünüz aydın Allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Sizin adınıza çok mutlu oldum. Gebeliğinizin ilerleyişi hakkında bilgi edinmek için doktor kontrolünüzü aksatmayın. Bu süreç önemli ve kritik . Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ;)
Amin inşaallah Allahım insana ne güzel duygular yaşattırıyor. Allah isteyenlere nasip etsin inşallah her yolun başı sabırdan geçer. Insan sabretmeli ve beklemeli.

Geri