1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0

Ve hayat..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Hayat hernedense anlamını kaybetmiş benim için Minimum anlarım canlanıyor gözümde mutlu oluyorum,seviniyor,üzülüyorum Sebebini bir türlü soramadım kendime
    Neydi yaşadığım korkaktım belkide...
    Yüzleşemedim kendimle..
    Koskoca çölde önemsiz bir kum tanesi gibiyim sanki deniz beni alıp götürsün ait olduğum yere diye bekliyorum amansızca...!
    Saçmadır hayat amaçsızdır sevmeyince..
    Peki ya sevince aşk içindeyken güzel dışına çıktığında çok acı bunu anlar insanoğlu zamanla
    Geçmişe dönesi geliyor o küçük kızı bulabilmek gözlerindeki ışığı kaybetmeden yardım edebilmek için ama çok geç!
    O kız çoktan alacağını almıştır bu hayattan ve o denizin dibine batan kumlardandır
    Ait olduğu yer orasıdır artık
    Hayallerinden vazgeçer ve dalga nereye sürerse oraya gider..

2. crayzzz

crayzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayallerinden vazgeçer ve dalga nereye sürerse oraya gider.. çok iiii bu yaa favorim

Ve hayat.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm ve Hayat...

Ölüm ve Hayat...

“Hiçbir kelime senin adın kadar yer tutmadı dudaklarımda.. Hiçbir kadın senin kadar yakışmadı alın yazgıma..Ama başaramadık bu sevdayı yaşatmayı.. Başaramadık işte..” Biz seninle hiçbir zaman aynı cümlenin içinde bile anılmadık.. Ne ben acılarını sırtlamış cümlenin yüklemi olabildim ne de sen mutluluklarımın gizli öznesi olabildin..Biz sadece hasrete prangalı iki yürek olduk....Biz ayak...
  2. hayatın anlamı ve ölüm...

hayatın anlamı ve ölüm...

Ölümün kaçınılmazlığı insanı ve insan bilimcilerini her zaman düşündürmüş ve hayatın anlamı üzerinde insani araştırma yapmaya doğru yönlendirmiştir. Eğer tüm yapıtlarımız bir gün yok olup gidecekse yaşamın ne gibi kalıcı bir anlamı olabilir ? Bu soru bireyin huzurunu kaçırabilir ve yaşamın anlamsız, amaçsız olduğuna dair düşünceler gelişebilir. İnsanlar yaşamlarında anlam arayan yaratıklardır....
  3. Hayatınız Rutin ve Sıkıcıysa...

Hayatınız Rutin ve Sıkıcıysa...

Bir kadın hayatındaki her şey yolunda giderken, iyi bir işi, harika bir sevgilisi ve sadık dostları varken, istediği yere gidip istediğini yapacak maddi olanaklara sahipken, ufak tefek gündelik problemler dışında elle tutulur hiçbir sorunu yokken mutsuzluğun ve tuhaf bir boşluk hissinin pençesine düşebilir mi? Düşebilir, hem de kolayca… Rutin bir hayat sürmek, her sabah kalkıp bir önceki günün...
  4. Hayat ve  5 şişe

Hayat ve 5 şişe

Hayat 5 Şişe arasındaki geçen zamandır:)
  5. Büyüdük ve Hayatı Iskaladık...

Büyüdük ve Hayatı Iskaladık...

Hayallerimiz vardı bizim çocukça düşlerimiz.Bizim için her şey çok kolaydı çünkü.Uçan halıya binebilirdik, Aleaddinin cini karşımıza her an çıkıp bizim dileklerimizi gerçekleştirebilirdi. Küslüklerimiz en fazla beş dakika sürerdi.Yağmurun,karın yağmasından,ufacık bir kır çiçeğinin açmasından mutlu olurduk. Ve bütün üzgünlükler,kırgınlıklar bir elma şekeriyle unutulurdu. Sonra birden...

Sayfayı Paylaş