Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mide kanserini yendim lenfomayı yenenler mide kanserini yenenler kanseri yenen kadın kanseri Evet arkadaşlarım, gerçek olmuş bir haber veriyorum. Genç adam kanseri yendi Nasıl mı? Buyrun haberimize bir göz atalım...

< Konu Resmi..>

Rizeli Beytül Er, lenf kanseri tedavisi için geldiği İstanbul'da tanıştığı Feride hemşire ile evlendi. Genç adam hastalığı da tamamen yendi.
    Sabah'ın haberine göre lenf bezi kanserine (lenfoma) yakalanan Rizeli genç, İstanbul'da tedavi gördüğü sırada âşık olduğu hemşire sayesinde hayata bağlandı. İki yıl süren tedavinin ardından tamamen sağlığına kavuşan Beytül Er, geçtiğimiz pazar akşamı da Rize'de yapılan düğünle, "Herşeyi borçluyum" dediği Feride hemşireyle dünya evine girdi. Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu'nda okuyan Feride Marmara da her an sevdiği adama destek olduğunu belirterek, "Staj görevim sırasında Beytül ile tanıştım. Her zaman yanında olup tedavisini kendim yaptım" dedi.

< Konu Resmi..>

AİLESİ ÖNCE KARŞI ÇIKTI

Ailesinin önce bu ilişkiye karşı çıktığını söyleyen genç hemşire, "Ben onunla bir gün de yaşasam, bir yıla bedel. Aşk kazandı'' dedi. Mutlu çift davetiyelerine de şöyle yazdı: "Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgâra ve gökyüzünden birer yıldız çalıp, ışık yaptık geleceğimize.''

Meleklermekanı.Com olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :)

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi
    işte sewgının gucu buuu.ben ben buna aşk derım.boyle aşklar zor bulunur.allah bır ömur boyu mutlu etsın sızlerı..

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi
    Sağlık çok önemli. Allah mesut etsin diyelim:)

Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜÇ Ve Cesaret

GÜÇ Ve Cesaret

Emin olmak güç gerektirir, kuşkulara sahip olmak cesaret gerektirir. Bir yere ait olmak güç gerektirir, öne çıkmak cesaret gerektirir. Bir arkadaşının acısını paylaşmak güç gerektirir, kendi acını hissetmek cesaret gerektirir. Kendi acını saklamak güç gerektirir, onu göstermek ve onunla başa çıkmak cesaret gerektirir. Savunmaya geçmek güç gerektirir, savunmayı...
  2. Genetil Ve Kanser

Genetil Ve Kanser

İnsan yaşamı boyunca çevresi ile sürekli olarak ilişki içindedir. Bu uyum devam edegeldiği sürece de ayakta kalabilmektedir. Embriyo döneminde anne karnında kan dolaşımı yolu ile başlayan etkileşim, daha sonraları yerini daha geniş alanlara bırakır. Beslenme,solunum ve sosyal ilişkiler gibi geniş çerçevede devam eden etkileşim, ölüm zamanı gelinceye kadar devam eder. Etkileşimde, uyumun...
  3. Aşkın Gücü..

Aşkın Gücü..

Çok uzun yıllar evli olan bir çiftin hikayesi bu.Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir Bu taa ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür.Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve onu düşünmektedir. gel zaman git zaman yine bir...
  4. Sevginin gücü

Sevginin gücü

Çok uzun yıllar evli olan bir çiftin hikayesi bu.Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir Bu taa ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür.Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve onu düşünmektedir. gel zaman git zaman yine bir...
  5. Meme kanseri ve Cerrahi ile  Memenin Yeniden Şekillendirilmesi

Meme kanseri ve Cerrahi ile Memenin Yeniden Şekillendirilmesi

meme kanseri nedir,meme kanserinde koruyu cerrahi nedir,meme kanserinde koruyu cerrahi nasıl yapılır,meme kanseri ve memenin şekillendirilmesi hakkında bilgiler Hiçbir kadın hastalık nedeni ile de olsa memesini feda etmeyi gönül rahatlığı ile kabul etmez. Meme kanseri tanısı almış hastaların bazılarına sunulan tedavi seçeneklerinden birisi de Meme Koruyucu Cerrahidir(MKC) ve...

Sayfayı Paylaş