Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi
mide kanserini yendim lenfomayı yenenler mide kanserini yenenler kanseri yenen kadın kanseri
Evet arkadaşlarım, gerçek olmuş bir haber veriyorum. Genç adam kanseri yendi Nasıl mı? Buyrun haberimize bir göz atalım...

11za7.jpg

Rizeli Beytül Er, lenf kanseri tedavisi için geldiği İstanbul'da tanıştığı Feride hemşire ile evlendi. Genç adam hastalığı da tamamen yendi.
Sabah'ın haberine göre lenf bezi kanserine (lenfoma) yakalanan Rizeli genç, İstanbul'da tedavi gördüğü sırada âşık olduğu hemşire sayesinde hayata bağlandı. İki yıl süren tedavinin ardından tamamen sağlığına kavuşan Beytül Er, geçtiğimiz pazar akşamı da Rize'de yapılan düğünle, "Herşeyi borçluyum" dediği Feride hemşireyle dünya evine girdi. Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu'nda okuyan Feride Marmara da her an sevdiği adama destek olduğunu belirterek, "Staj görevim sırasında Beytül ile tanıştım. Her zaman yanında olup tedavisini kendim yaptım" dedi.

12od6.jpg

AİLESİ ÖNCE KARŞI ÇIKTI

Ailesinin önce bu ilişkiye karşı çıktığını söyleyen genç hemşire, "Ben onunla bir gün de yaşasam, bir yıla bedel. Aşk kazandı'' dedi. Mutlu çift davetiyelerine de şöyle yazdı: "Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgâra ve gökyüzünden birer yıldız çalıp, ışık yaptık geleceğimize.''

Meleklermekanı.Com olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :)

Cevap: Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi

işte sewgının gucu buuu.ben ben buna aşk derım.boyle aşklar zor bulunur.allah bır ömur boyu mutlu etsın sızlerı..

Cevap: Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi

Sağlık çok önemli. Allah mesut etsin diyelim:)

Geri