1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Ve son sahne...Perde kapandı!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Ve son sahne...Perde kapandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Son Perde

Gülşen - Son Perde

içimde nedenini bilmedigim bir kirilganlik söz konusu dilimde söylemek istedigim üstümden çikmiyor teninin kokusu sen kendi derdine yan beni bana birak artik uslan al hatiralardan ne varsa al kendimden vazgeçmisim birtek sana yanar içim gel bendeki seni al kolaysa al ... herseyin üstesinden gelen kalbim bugünlerde beni yari yolda koyuyor ask dedigin sey belki son perde insan kapansin diye...
  2. Kutsi - Son Perde

Kutsi - Son Perde

çimde nedenini bilmediğim bir kırılganlık söz konusu dilimde söylemek istediğim üstümden çıkmıyor tenininkokusu sen kendi derdine yan beni bana bırak artık uslan al hatıralardan ne varsa kendimden vazgeçmişim bir tek sana yanar içim gel bendeki seni al kolaysa herşeyin üstesinden gelen kalbim bu günlerde beni yarı yolda koyuyor aşk dediğin şey belki son perde insan kapansın diye dua ediyor
  3. SoN SaHNe..

SoN SaHNe..

SoN SaHNe.. Artık seni başka kokulara başka kollara bırakıyorum. O kadar yakıp yıkmışlığın varken hayallerimi; seni ait olmadığın düşlerimden çıkarıyorum. Masallar şehrini kendi ellerimle yaktım! Küllerini yolluyorum şimdi sana gözyaşlarımla... Zor oldu evet ağladım belki canım yandı ama anladım! Meğer masallar şehrinde hep yalnızmışım meğer yaktığım hayallerimmiş. Oysa ne çok...
  4. Acıktıran Ve İştah Kapatan Besinler!

Acıktıran Ve İştah Kapatan Besinler!

kisiye göre diyet, aciktiran yiyecekler, istah kesenler, diyet, kilo vermek, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Bazı kişiler hem fazla kiloları yüzünden kendisinden şikayetçidir ve iştahını dizginleyemez. İşte acıktıran ve iştah kesen yiyecekler! Bazı kişiler hem fazla kiloları yüzünden kendisinden şikayetçidir ve iştahını dizginleyemez. Yeme eylemine başladığında adeta...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş