ve sonunda düğününü de gördüm

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
ve sonunda düğününü de gördüm
Ewet meleklerimmmm....
Acılar insanı olgunlaştırıyo mu gerçekten...Daha 21 yaşındayım ben...Son dört yıl hayatımın hem en güzel hemde en kötü yılları oldu...Sevmek Sevilmek birine aşık olmak bu kadar insanın hayatını etkiler mi??? Çoğu melek arkadaşım bilir neler yaşadım neler çektim onun için... ellerim titriyo düşündükçe yazamıyorum aslında tıkanıyorum nefes almakta zorlanıyorum ama sizinle paylaştıkçada rahatlıyorum :18: herşeyimdi oo herşeyim sadace lafta değil özümde yüreğimde ... 4 yılımı verdim ben ona ilk aşkım göz bebeğimdi...15 ay askerliğini çektim canımı yoluna ayaklarının altına serdim ailemi herkezi karşıma aldım herşeye katlandım tek duam dı ooo :18: ama olmadı onun yolunu gözlerken bi başkasıyla nişanlandığını öğrendimmm :18: ölürüm sandımm düşündükçe bile göz yaşlarımı tutamıyorummm :18: ama ölmedimmm yaşadığım şehri işimi ailemi bırakıp farklı bir şehre yerleştimm sıfırdan başladım hayatıma zaman geçtikçe biticek yaram dinicek diyodum :18: 1 yıl oldu ve dün düğünü oldu onun fotoğraflarını gördümm Allahım nasıl yandı içimmmm nefrett değillll buu aslında nefret edemiyorum ki ben...O benide sevgimide haketmedi biliyorumm iyikide olmamışta diyorum aslında....Sadece neden ben????yaram hala kapanmamış dün fotoğrafları görünce bir kez daha anladımmm ben hala...:18:

Son düzenleme:

*şiker*

Yeni Üye
Üye
sudemimm yaaa :( okurken şokk oldumm..bitanemm boşverr yaa Rabbim seni binlerce kez kurtardı ondan...buna çok çok şükür ett..sen önüne geleceğine bakk bitanemmm....ben inanıyorum ki Rabbim senden gümüş tepsiyi aldı ama altın tepsisini sana sunucak zamanı gelince...

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
sudemimm yaaa :( okurken şokk oldumm..bitanemm boşverr yaa Rabbim seni binlerce kez kurtardı ondan...buna çok çok şükür ett..sen önüne geleceğine bakk bitanemmm....ben inanıyorum ki Rabbim senden gümüş tepsiyi aldı ama altın tepsisini sana sunucak zamanı gelince...
şikeriiiiiiiiiiiiimmmmm canımmmm arkadaşımm inşallah senin dediğin gibi olur...şikerimmm seni seninle dertleşmeyi çook özledim ben ewet canım davullu zurnalı düğün yapmış :18: ne kadar numara yaparsa yapsın gözünden belli o benden beter durumda :18: her fotoğrafta ağlamaklı oda :18:

şimall

Hamiş Melek
sudemcim gözlerim doldu ınan senınle bırlıkte sankı bende yasadım hakkınızda böyle hayırlıymıs demekki sakın unutmxam bıtcek hatırlamacam sanma hep aklının bi kösesinde olcak ama emin ol karsına cıkacak ınsanı cok sevecksın asık olamayacaksın bıdaha ama sevgı askın cok cok ustunde bısey belkı o ınsala evlensen askın bıtecektı ama sevgın asla bıtmeyecek bırı cıkacak karsına inş ve cok mutlu olacaksın tüm kalbimle ınanıyorum buna

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
sudemcim gözlerim doldu ınan senınle bırlıkte sankı bende yasadım hakkınızda böyle hayırlıymıs demekki sakın unutmxam bıtcek hatırlamacam sanma hep aklının bi kösesinde olcak ama emin ol karsına cıkacak ınsanı cok sevecksın asık olamayacaksın bıdaha ama sevgı askın cok cok ustunde bısey belkı o ınsala evlensen askın bıtecektı ama sevgın asla bıtmeyecek bırı cıkacak karsına inş ve cok mutlu olacaksın tüm kalbimle ınanıyorum buna
canımmm çook sağoll en çok ta ona yanıyorum zaten ben onu hiç unutamıycam hayatımda hep olucak iyi olarak hatırlamıycam ewet ama kötü olarak kalması daha da zor :18: aminnnn canımm aminnnn çook teş ederim yorumun için...

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
offf bacımmmm kıyamam ben sana ayyy dilimmm tutulduuu ya şuannn çok kötüü oldummm ben sana kurban olurum inan şuan ağlıyorummm çok kötüüü hemdee :(( sudemimm birtanemmmmm sakın üzülme sakınn deymeyecek adama sakın üzülme tek gözyaşıı dökme ne olur dökmee deymezz çünküü allah onu ıslah etsinnn yaa ne diyeyim senin ahınıı aldı yaa o da dogrulamaz offff kuzummmm benimmmm

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
offf bacımmmm kıyamam ben sana ayyy dilimmm tutulduuu ya şuannn çok kötüü oldummm ben sana kurban olurum inan şuan ağlıyorummm çok kötüüü hemdee :(( sudemimm birtanemmmmm sakın üzülme sakınn deymeyecek adama sakın üzülme tek gözyaşıı dökme ne olur dökmee deymezz çünküü allah onu ıslah etsinnn yaa ne diyeyim senin ahınıı aldı yaa o da dogrulamaz offff kuzummmm benimmmm
Gamzemmmmmmm bacımmmmmmm :18: nasılsınnn seni çoook özledim ben inan hep aklımdasın neler yapıyosunnn...bacımmmm öyle zorr ki öyle yanıyo ki içimmm Alllah düşmanıma vermesin böyle bir acıyı düşün gamzem düşünn düğün yaptı o ya :18:

Bahçe mobilyaların da son trendler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Duaların sonunda Sadakallahülazim demek doğru mu ? Duaların sonunda Sadakallahülazim demek doğru mu ?
Kuran-ı Kerim okunup bittikten sonra yada okudugumuz sureler sonunda sadakallahülazim dememizin uygun olmadıgını duydum lütfen konu hakkında bilgi verirmisiniz
Soru-Cevap 1
Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü? Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü?
ufak tefek cinayetler son öblüm yorumları, ufak tefek cinayetler sezon finali, ufak tefek cinayetler de edip öldümü, ufak tefek cinayetler katil kim ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. 83585 Star tv ekranlarının...
Reytingli Diziler 0
Avlu 11.ci bölüm yeni fragman Avlu 11.ci bölüm yeni fragman
avlu son bölüm fragmanı, avlu yeni bölüm, avlu 11.ci bölüm fragmanı, avlu son bölümde neler olacak ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Star tv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen ve her bölümü ayrı bir heyecan olan "Avlu" 11.ci...
Reytingli Diziler 0
MUTLU SON.. MUTLU SON..
Merhaba arkadaslar bende bır arkadasımın hıkayesını sızlerle paylasmak ıstedım kendısı calıstıgı ıcın vakıt bulup forumda uyelık ve paylasım yapamıyor ben onun hıkayesınden belkı bırılerıne yol gosterırım dusuncesındeyım..Arkadasımın hıkayesı...
Tüp Bebek Merkezleri 0
Bahçe mobilyaların da son trendler Bahçe mobilyaların da son trendler
2018 bahçe mobilya modelleri, bahçe oturma grupları, bahçe masa takımları, bambu bahçe mobilyaları, bahçe köşe takımı, bahçe salıncak modelleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Havaların ısınması ile birlikte doğanın tadını...
Tatlı Evim 0