VEKF iLMi NEDİR

ecrin

ecrin

Yeni Üye
Üye
VEKF iLMi NEDİR
vekf boylama nedir boylama muskası
Vefki hazirlayan kisinin çok iyi Ebced hesabini bilmek mecburiyetindedir. Çünkü Vefk ilminde en geçerli metot Ebced hesabidir. Mükemmel bir sifredir. Affi yoktur, miknatis gibi yapisir. Vefk hazirlanacak kisinin bilgilerinin tam olmasi gerekmektedir. Kendi adi varsa göbek adi, anne adi, gün,ay,yil olarak dogum tarihi gerekmektedir. Biliniyorsa tam olarak dogum saati bunlar Kisiye özel hazirlanan Vefk'in etkili olmasi için lazim olan en önemli unsurlardir.

Vefk'ler sadece kisiye özel olup ancak kime hazirlandiysa o kisi fayda görür. Evlilik muhabbeti için hazirlanan bir vefk kime hazirlandiysa o vefk'ten o kisi fayda görür. Çünkü vefk sadece kisiye özel ve isin mahiyetine göre hazirlanir ve sadece kime hazirlandiysa o kisiye fayda verir.

Vefk'ler sayisiz konuda insanlara faydali olur. Esasinda vefk, bir denge, bir ahenk ve basariya giden yol demektir. Dünyanin bir çok ülkesinde birçok ünlü kisi bu Vefkleri degisik isimler altinda tasirlar en çok bilinenleri ise Tilsim, Muska, Boylama, Koruyucu, dogal taslar ve tilsimlar gibi ama bunlarin bir çogu insanlara faydali olmustur.

Bütün sifa ve rahmetin kaynagi olan Kur'an-i Kerim'in herbir ayeti, hatta her bir kelimesi ve harfi sonu gelmeyen bir hazine olup bunlardan 1500 seneden beri yararlanilmaktadir. Yine Islamiyet'in dogusundan önce de gaipten haber veren falcilar ve papazlar Tevrat ve Incil'in ayetleriyle keramet göstermeye muvaffak olmuslardir.

Adem (A.S.) dan itibaren özel ayetler, isimler ve her zaman okunan dualar ile yakindan ilgilenilmis, inanç ve samimi bir duyguyla okunan ve yazilan vefkler ve tilsimlardan yararlanilmistir.

Dünyada ve bilhassa Amerika'da bilim adamlarinin tasdik ve kabul ettikleri "Manyetizma" bu kadar seneden beri bildigmiz "Havvas Ilmi"nden baska birsey degildir. Çünkü Avrupali bilim adamlari, iradenin kuvvetini ve bu kuvvet sayesinde herseyle bas edilebilineceginin mümkün odugunu "Manyetizma" kitaplarinda açikça ifade etmislerdir.

Yapilan vefklerin uygunlanmasinda basariya ulasma ihtimali yüksektir. Çünkü vefk konusu da bir tür ilimdir ve her ilim dalinda oldugu gibi bu alanda da netice elde etmek için profesyonel çalismalarin yapilmasi gerekmektedir
 
N

nebeli

Yeni Üye
Üye
ankarada vefk yaptırabileceğim birini söyleyebilecek olan var mı
özelden de mesaj atabilir
 

Benzer İçerikler

SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
SadmiN
M
Cevaplar
1
Görüntüleme
4K
mehtap bulut
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Misafir
M
Üst