veledim ve ben

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
veledim ve ben
merhaba günlük kardeş...
şu sıralar canım çok sıkkın..nedeni tabiki veledim...yha gün geçtikçe daha çok yaramazlaşıyor ne etcem bilmiyorum...tv odasına köşeli takım almıştık yanları beyaz deri... bir kolunu çizmişti şimdide ikinci kolunu çizmişş:sinir:
valla kafayı beyinle beraber yedirtti bana....çıldirceğimm...zaten sabahtan akşama kadar evdeyimm..bunalıyorum..bide veledim durmuyor hepten sıyırdım..hakkımda hayırlısıı...bugünlük bu kedderrr:Dancing_o_O:byyy

gökçe

Yeni Üye
Üye
Cevap: veledim ve ben
eeeeeee gülüm annelik böyle birşey işte bir gün kafayı yedirtirler birgün sevgileriyle deli ederler. Sabır bitanem büyüyünce gülerek hatırlayacaksın. Tabi bu arada ikinciyi yola koymazsan :D

K

Kendimleyim

Forum Okuru
merhaba günlük kardeş...

şu sıralar canım çok sıkkın..nedeni tabiki veledim...yha gün geçtikçe daha çok yaramazlaşıyor ne etcem bilmiyorum...tv odasına köşeli takım almıştık yanları beyaz deri... bir kolunu çizmişti şimdide ikinci kolunu çizmişş:sinir:
valla kafayı beyinle beraber yedirtti bana....çıldirceğimm...zaten sabahtan akşama kadar evdeyimm..bunalıyorum..bide veledim durmuyor hepten sıyırdım..hakkımda hayırlısıı...bugünlük bu kedderrr:Dancing_o_O:byyy
Bende ayni durumdayım canim bir aglamaya gücüm yetiyor

Bu Bebişe Bakan Hamiş adayları Velediniz aynı böyle olsun hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bu Bebişe Bakan Hamiş adayları Velediniz aynı böyle olsun Bu Bebişe Bakan Hamiş adayları Velediniz aynı böyle olsun
Düşündümde acayip bi fikrim geldi :D:D:D Bu aşağıdaki velet varya bu velet bakınca çekti beni kendine düşündümki, bebiş düşünen düşüncelerde, bu bebişe bakaraktan şeyettirerekten tek tek basarak bade süzerekten hani olur ya sanırsam...
Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :) 26