gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Vero Moda 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

vero moda koleksiyonu vero moda 2011 ilkbahar yaz
    Vero Moda 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Vero Moda Jeans koleksiyonu bu yıl 70’lerin festival ruhunu benimsiyor; parlak pantolonlar, düz denim etekler, zımbalı tulumlar ile rahat bir tarz yaratıyor.
    Vero Moda kızı içi moda aşkıyla dolu romantik bir kızdır. Modern görüntüsü gardırobuna kattığı çiçekli tulumlar, hafif baskılar, parıltılı pantolonlarla yeni bir cazibe kazanmıştır. Büyük çiçek baskılı elbiseler ve ince bluzlar feminen yanını vurgular. Bir omzu asimetrik kesimli elbiseler, kıvrımlı jarseler ve kırışık beyaz şehir şortları ile kolayca bir stil oluşturur.

Vero Moda Jeans koleksiyonu ise bu yıl 70’lerin festival ruhunu benimsiyor. Parlak pantolonlar, düz denim etekler, zımbalı tulumlar ile rahat bir tarz yaratıyor. Hafif ve toprak tonlar ile süper pembe, koyu nane ve sarının enjekte edildiği renkler bu yaz siluetini oluşturuyor. Vero Moda Jeans denim mini şortlarla hafif t-shirt’leri kombinliyor ve uzun yaz gecelerini retro stili maksi elbiselerle tamamlıyor.

[​IMG] Lüks baskılar, rahat görüntü ve sessiz tonlar, koyu renklerle birleşiyor. Fit pantolonlarla üste oturan bluzların birleşimiyle taze ve rahat bir görüntü ortaya çıkıyor. Drapeli elbiseler, buruşuk bluzlar Vero Moda Very kızının 80’leri referans alan modern, minimalist ve taze görüntüsünü yansıtıyor.

2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG]iyimişşş:)

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Güzel..
    Beyendim.
    emegine sgalik.

ßeLeN bunu beğendi.
Vero Moda 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İpekyol İlkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu

İpekyol İlkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu

ipekyol 2011 ilkbahar yaz ipekyol 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu koleksiyonu İlkbahar mevsiminin yaklaşmasıyla bütün ünlümarkalar bahar sezonu için hazırladıkları koleksiyonları sergiliyorlar... İpekyol'da şüphesiz bahar ayları için en iyi hazırlanan markalardan... Bu koleksiyonda 70 lerden esinlenilmiş gibi hissediyorum. Pudra ve gri tonlarının kullanıldığı bu harika koleksiyonu Melekler...
  2. Calzedonia 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Calzedonia 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

calzedonia tayt calzedonia 2011 Hem çok masum hem çok romantik hemde çok kadınsı olan başka bir koleksiyon gördünüz mü bunun kadar güzel? Sanmıyorum kızlar... Harika babetleri, birbirinden güzel taytları, desenli kilotlu çorapları ve yılın modası olan kalın topuklu ayakkabılarıyla, bu koleksiyon beni resmen büyüledi... ben bu beyaz tayta resmen bittim... Görürsem mutlaka...
  3. Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

fabrika 2011 Ünlü marka Fabrika 2011 İlkbahar ve Yaz Koleksiyonunu sergiledi kızlar...Fabrika’nın enerjik tasarımlarla dolu 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan trençkot ve trikolar, baharın renkleriyle kombinlenerek gardırobunuzdaki yerini alıyor. Dinamik yaşamı seven kadın ve erkeğin markası Fabrika, Banu Bornovalı ve Kudret Saka tarafından tasarlanan trençkot ve trikoları...
  4. Vero Moda 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu gördünüz mü melişler

Vero Moda 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu gördünüz mü melişler

Vero Moda 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu meleklerim için geliyor. Önce biraz bilgi sonra modell... Vero Moda Jeans koleksiyonu bu yıl 70’lerin festival ruhunu benimsiyor; parlak pantolonlar, düz denim etekler, zımbalı tulumlar ile rahat bir tarz yaratıyor. Vero Moda kızı içi moda aşkıyla dolu romantik bir kızdır. Modern görüntüsü gardırobuna kattığı çiçekli tulumlar, hafif baskılar,...
  5. İpekyol 2011 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

İpekyol 2011 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

ipekyol ipekyol 2011 İpekyol yaz koleksiyonu, ipekyol 2011 ilkbahar koleksiyonu, ipekyol 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında detaylı bilgi alalım. İpekyol 2011 yaz ayları için oldukça şık bir kreasyon hazırlamış hanımlar. Sizlerin beğenisine sunuyoruz :)

Sayfayı Paylaş