Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vezir Parmağı Tarifi Resimli tarifi yazar mısınız bana arkadaşlar? Kesinlikle Vezir Parmağı yapılışını derhal öğrenmem lazım;)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vezir Parmağı Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vezir Parmağı

Vezir Parmağı

Malzemeler 500 gr un limon suyu, kızartmak için sıvıyağ 3 bardak su 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı şeker 2 çorba kaşığı ayçiçek yağı 4 adet yumurta 4 bardak su 4 bardak şeker Yapılışı Öncelikle şurup için 4 bardak şekerle 4 bardak suyu kaynatın. Ocaktan almaya yakın limon suyunu ilave edin. Ocaktan aldıktan sonra soğumaya bırakın. Hamur için suyu, tuzu, şekeri ve yağı kaynatın. Unu...
  2. Vezir

Vezir

Ulaşmak istediğiniz makama ulaşacak, tüm istediklerinizi gerçeklerinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Ulaşmak istediğiniz makama ulaşacak, tüm istediklerinizi gerçeklerinizi gerçekleştireceksiniz demektir.
  3. Mafiş Tarifi Resimli

Mafiş Tarifi Resimli

Mafiş Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Mafiş Tarifi istiyorum bilmeyenlere de bu tarifi öneriyorum muhteşem bir lezzet çünkü :)
  4. Resimli Revani Tarifi

Resimli Revani Tarifi

Revani Tarifi Resimli Revani Tatlı Tarifi Resimli Resimli Revani Tarifi Osmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan revani tarifini bu yazımızda paylaşıyoruz melekler :) Üstüne ister hindistancevizi, ister ceviz, fındık, fıstık koyun, mükellef bir misafir sofrasının baş köşesine konulası bu lezzeti mutlaka deneyin :tik: MALZEMELERİ -3 yumurta -3 çay bardağı un...
  5. REsimli Vezir Parmağı yapılışı

REsimli Vezir Parmağı yapılışı

Vezir Parmağı Nasıl yapılır Vezir Parmağı yapılışı resimli Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda "Vezir Parmağı nasıl yapılır?" diyen misafirimiz için ve elbette ki sizlerin de öğrenmesi için Vezir Parmağı tarifini paylaşıyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz. Vezir Parmağı yapabilmek için gerekli olan malzemeler 2 Yumurta 1 Bardak Şeker 2 Kase Un 1 Tatlı Kaşığı Tarçın 1...

Sayfayı Paylaş