1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Victoria's Secret Bombshell Parfümü ve Tanıtımı

Konu, 'Parfüm' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

victoria's secret bombshell victoria's secret bombshell parfüm tanıtımı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Ünlü iç giyim ve kozmetik firması Victoria's Secret Eylül ayında piyasaya sürdüğü Bombshell parfümü tanıtımı için meşhur Victoria's Secret melekleri ile tanıtımlar yapmaya devam ediyor melekler :) Türkiye'de ilk şubesini Nişantaşı City's AVM de açan Victoria's Secret bu ayın sonunda da İstinye Park 'ta ikinci şubeyi açmaya hazırlanıyor. Şimdilik Nişantaşı City's AVM'de bulabileceğiniz Bombshell parfümü , çekici kokusuyla alıcılarını bekliyor. Şişe fiyatı 45 dolar olan parfüm sarı şakayık, vanilya ve orkide karışımından oluşmuş aynı zamanda vücut losyonu ve vücut nemlendiricisi gibi seçenekleri de mevcut :)
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

EnCey ve aşkkelebeği bunu beğendi.
  2. aşkkelebeği

aşkkelebeği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.224
    Ödül Puanları:
    113
    koknun icergi nelermıs canım mesela ben sandal agacı olan kokuları sevıyorum

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sorunuzun cevabı içeriğe eklenmiştir :)

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    460
    Ödül Puanları:
    113
    daha önce bu markanın parfumunu kremlerını kullanmştım çokta memnun kalmıştım buda güzeldir :)

Victoria's Secret Bombshell Parfümü ve Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleri

Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleri

doğum pijamaları terlik markaları victoria secret pijamaları victoria secret pijama modelleri doğum terlikleri
  2. Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleriyle Sizlerle

Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleriyle Sizlerle

Bu pijamalara bu yaz kimse dur diyemeyecek. Meleklerim bu pijamalarla hem çok şık görünecek hem de çok rahat olacaksınız. Ben çok beğendim bir de siz bakın..
  3. victoria's secret pijama

victoria's secret pijama

pijama takımları victoria secret pijama Sıcacık yatağınızda şıklığı yakalamanız için çok güzel pijamalar victoria nın melekleri eşliğinde mekanımızın meleklerine :)
  4. Victoria's Secret "Angel's Only" Parfüm Tanıtımı

Victoria's Secret "Angel's Only" Parfüm Tanıtımı

angels only parfümü, victorias secret parfüm, victorias secret angels only Sevgili melekler, yeni bir Victoria’s Secret meleğinin ilk kez kanatlarını takıp podyuma adım attığı anın heyecanını yaşatan Victoria's SEcret parfümü "Angel's Only" satışta. V's S meleklerinin kendine güvenen ve rahat tarzından ilham alan parfüm, modern çiçek kokularıyla çekici bir tazeliğin birleşmesinden...
  5. Victoria's Secret Vücut Spreyleri

Victoria's Secret Vücut Spreyleri

Victoria's Secret'ın tartışmasız kalitesi ,koku kategorisinde de damgasını vurmaya devam ediyor. Birbirinden güzel kokulara sahip bu vücut spreyleri ,hem sağlık açısından çok daha güvenilir ,hemde parfümden hiçbir farkı yok. Yeni trend bu kokulara Victoria's Secret satış mağazalarından ve internet web sitelerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatları ise 35-49 tl arasında değişim...

Sayfayı Paylaş