Vitaliva Collagen Yorumları

kader.bal

Üye
Üye
Vitaliva Collagen Yorumları
Merhaba kızlar, 3 ay kullanıp 3 ay ara vererek kolajen kullanıyorum bugün eczaneye gittim farklı bir kolajen gördüm yeni çıkmış ismi Vitaliva. Benim eczacım yasemin hanım önerdi içeriği formülü çok iyiymiş Adı çok hoşuma gitti, içeriği de gayet iyi ama almadan önce araştırmak istedim sanırım daha yeni çıktığı için yorumlara da rastlayamadım. Burdan kullanan var mı ya da bir eczacı arkadaşımız varsa belki görürse yazabilir diye düşündüm. Vitaliva Collagen kullanıcı yorumları istiyorum var ise kullanan kadınlar tşk .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım yazdığın ürünü hiç duymadım ama ben bir süre boyunca etkisini gördüğüm bir ürünü yazayım sana istersen. ben de üç ay ara verip üç ay sonra bırakmıştım baya etkisi olmuştu bana ismi Imuneks Collanex
Başka kolajen kullanan var sa yazabilir mi ? Tşk.

Bütün hepsinin aynı işi yaptığını düşünüyorum ama gene de bir bilene sorsan daha iyi olacaktır diyorum. Eczanelerde genelde satıştan para kazanan yerler en fazla gideni söyleyeceklerdir.

Ha yeni aklıma geldi birde memnun kaldığın kolajen için güzel bir yorumum var onu da yazayım adına internetten bakınca hatırladım Vooka kolojen kullandım bu ürünü de tavsiye ediyorum hayatım.

yorumun için çok teşekkür ederim bitanemm, ama ben eczacıma güvenip Vitaliva Collagen'e başladım daha ilk aydan etkilerini görmeye başladım, kolajen kullandığım dönem yeme içme, uyku ve su içmeme de dikkat ediyorum onlarda destekliyor kendimi çok iyi hissediyorum herkese tavsiye ederim

Selam kuzum, Vitaliva Collagende hangisine başladın benim baktığım kadarıyla çilekli ve portakallı var. Sadece aroması mı farklı acaba? Kullandığın için biliyosundur belki dedim, birde bizim burdaki eczanede sordum yoktu nasıl temin edeceğiz?

Geri