gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.277
    Ödül Puanları:
    113

Volkan Konak - Mimoza (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

volkan konak parmaklıklar ardında parmaklıklar ardında volkan konak arasında [​IMG]

"Kuzeyin Çocuğu" Volkan Konak, Şubat ayında "Mimoza" adlı yeni albümüyle kuzey rüzgarlarını estirecek. Yeni albümünün çıkış parçası olarak Sabahattin Ali'nin şiirine yaptığı beste, "Göklerde Kartal Gibiydim"i seçen Konak, yeni şarkılarını da ilk kez 7 Şubat'ta konuk olacağı Ferhat Göçer'in "Biri Bana Gelsin" programında seslendirecek.

Volkan Konak - Mimoza (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-trablus

volkan konak-trablus

TRABLUS oy trablus trablus libyanin dağimisun yavrim gitti gelmedi örümcek ağimisun anan ağlar yavrim yavrim nereye yavrim nereye ? ben düşeyim şimdi hangi dereye hangi dereye ? oy trablus trablus senden yağmur yağar mi ? duman almiş dağlarda daha güneş doğar mi ? anan ağlar yavrim yavrim nereye ? yavrim nereye ben düşeyim şimdi hangi dereye hangi dereye söz...
  2. volkan konak-nefesin nefesime

volkan konak-nefesin nefesime

Nefesin Nefesime yatar gül harmanı gibi canımın dermanı gibi her yanında çiçek açmış binboğa ormanı gibi nesine yar nesine ölürüm yar sesine bidaha vursaydı nefesin nefesime canım sesemi geldin kadem basamı geldin sağ olsam gelmez idin öldüm yasa mı geldin
  3. volkan konak-gelirmisin benimle

volkan konak-gelirmisin benimle

volkan konak parmaklıklar ardında gelirmisin benimle volkan konak gelir misin benimle gelirmisin gelir misin benimle kaf dağları ardına acılar, zorlar dolu gurbet ülkelerine türküler kondurayım apal dudaklarına gelir misin benimle alıp gideyim seni gönlüm göçmen yolunda yaşar mısın benimle türküler kondurayım apal dudaklarına gelir misin benimle alıp gideyim seni arpa boyu yolları...
  4. Volkan Konak Kimdir?

Volkan Konak Kimdir?

volkan konak, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Annesi, bir erkek çocuğun ardından beş kız doğurduktan sonra tekrar hamile kaldığında, tipik Karadenizli bakışıyla "nasılsa bu da kız olacak, aldırayım" der ve doktora gider. Ancak doktor "Üzülme abla, 300 liraya alırım" deyince sinirlenir: "Ya geç ordan, 300...

Sayfayı Paylaş