Volkanik kil maskesi yapanlar etkisi nasıl cilde?

• Konbuyu başlatan Değerverdiklerinedikkatet
  • Başlangıç tarihi
D

Değerverdiklerinedikkatet

Forum Okuru
Volkanik kil maskesi yapanlar etkisi nasıl cilde?

Volkanik kil maskesi melek kadınlar kulübü volkanik kil maskesi yorumlar forum'da.​

Volkanik kil maskesi kullananlar var mı arkadaşlar cilde çok iyi geliyormuş duyduğuma göre. Hatta berberler de erkeklere sürüyormuş tıraşa gelenlere. Maskesi nasıl hazırlanıyor bunun acaba ne kadar kullanmak lazım hangi ciltlere uygun bu soruları cevaplarsanız sevinirim.

Merhabalar
Kil zaten cilde çok iyi geldiğini biliyoruz volkanik kil bildiğimiz kilden ayrı bir şey mi bilmiyorum ama volkanik kil de cildi temizliyor siyah noktalar filan varsa arındırıyor aynı zamanda akneli ciltler kullansa faydasını çok görüyorlar. Ama tabii bir kere kullandım faydasını göreyim diye bir şey yok. Düzenli uzun kullanım sonrasında etkileri ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Yorulmuş cildi temizleyip yorgunluğunu da giderir. Trendyolda volkanik kil maskesi krem formunda hazır satılıyor ama yorumlara dikkat ederek satın almanızı tavsiye ederim.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "kil maskesi yüze zarar verir mi yan etkileri var mı?" Konusunu detaylıca incelemek için linki tıklayabilirsiniz.

Geri