vücut çatlaklarına bitkisel çözüm ahanda burada!

M

Misafir

Forum Okuru
vücut çatlaklarına bitkisel çözüm ahanda burada!
vücut çatlaklarına bitkisel çözüm vücut çatlakları nasıl geçer vücut çatlakları tedavisi vücut çatlakları için öneriler burada arkadaşlarım. Hamilelikte oluşan vücut çatlakları tedavisi için sizlere daha önce bilgiler ve öneriler aktarmıştık. Vücut çatlakları sebepleri aslında sadece hamilelik değil, sağlıksız kilo alıp vermekten de oluşabilir. Bunlar içinde genel vücut çatlakları nasıl geçer adlı konumuzda bilgiler paylaşmış ve sizlerin sadece yüz güzelliği için değil, baştan aşağıya güzel olmanız için, etrafınızda ki tüm bakışları güzelliğinizle büyülemeniz için, yine araştırdık ve sizlere vücut çatlaklarına bitkisel çözüm önerileri hazırladık Melek'lerim.


84d6a909aa4523.jpg


1. Daha fazla egzersiz yapın, bu sayede cildiniz daha esnek hale gelecektir.
2. Protein ve özellikle C, E vitamini yönünden zengin besinler tüketin. Bu sayede esnek cilt dokusunun miktarı artacaktır.
3.Çatlakların olduğu bölgelere masaj uygulayın. Daha etkili olması için zeytinyağı ile masaj yapın.
4.hindistancevizi sütü ve gerginleştirici kremler kullanın.

Evde hazırlanabilecek basit sıkılaştırıcı tarif:

1/2 fincan zeytinyağı
1/4 fincan aloe vera jeli
6 kapsül E vitamini
4 kapsül A vitamini

Yapılışı:

Tüm bu maddeleri bir blender içerisinde karıştırın. Karışımı ve kaseye dökün ve buzdolabında saklayın. Elde ettiğiniz maddeyi çatlak olan veya olabilecek bölgeye uygulayın. Bu sayede hem daha sıkı bir cilde sahip olacaksınız, hem de meydana gelebilecek çatlaklara karşı cildinizi korumuş olacaksınız.
 
Üst