Vücutta iğne ucu kadar kırmızı noktalar

K

kirmiziigne

Forum Okuru
Vücutta iğne ucu kadar kırmızı noktalar

Vücutta iğne ucu kadar kırmızı noktalar neden oluyor hangi hastalığın habercisidir ?

Kızlar selamlar herkese yaz geldiğinde genelde oluyor bende iki yıldır böyle böyle iğne ucu kadar kırmızı noktalar oluşuyor her iki elimde olmaya başladı baya rahatsız ediyor beni pandemi diye cildiyeciye gitmeyim diyorum iki gün önce aşımı da oldum artık giderim önemli birşey mi değil mi bilemedim bana yardımcı olabilir misiniz acaba neden olabilir bu bilgisi olan var mı ?

İğne ucu kadar kırmızı noktalar

Selamlar hayatım. Buradaki kişilerin sana doktordan daha yardımcı olacağını düşünmüyorum araştırma yaptığımda cilt altında bulunan kılcal damar yırtılmasından dolayı olduğu ve çoğu zaman endişelenecek bir durumda yaratmadığı yazılanlar arasında. Tabi ki sadece bununla da bitmiyor olay menenjit denen illet te böyle belirti veriyormuş. En iyisi bunu bir uzman cildiyeciye giderek görüşmen daha iyi olacaktır.

Mevzu sağlık olunca biraz ince eleyip sık dokumak lazım diye düşünüyorum. Geçmiş olsun hayatım. Peki yazın dediğine göre kışa doğru ya da havalar soğuduğunda geçiyor mu ? İsilik dediğimiz şey olmasın bu göster en güzeli atabiliyor isen buraya resim ekle uzmanlarımız bakıp ona göre dönüş sağlasınlar sana.

Geri