1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Vurgun yemiş gibiyim notaları

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Selam melişler bana vurgun yemiş gibiyim isimli şarkının notaları lazım bulabilene bu ramazanlıkta dua edeceğim. Elimden başkada bişey gelmez zaten sağolun.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

Vurgun yemiş gibiyim notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kuru yemiş

  Kuru yemiş

  Kuru yemiş Rüyada kuruyemiş görmek, yaptığı işlerde kârının artacağına; kuruyemişin kırılması ise, sevmeyeceği birisiyle tanışacağına; yemişleri yemesi, endişeye düşeceğin işaret eder. Rüyada kuru yemis görmek veya yemek, mal, nimet, hayir. menfaat ve kazanca isarettir.
 2. Vurgun

  Vurgun

  Bir isten vurgunla çok para kazandigini görmek bu tamahi yüzünden büyük bir zarara girecegine isarettir
 3. Neslihan - Vurgunum

  Neslihan - Vurgunum

  Vurgunum ... Vurgunum Sana!! Alamaz Hiç Kimse Alamaz Bir daha Vurgunum ... Vurgunum Sana!! Çalamaz hiç kimse çalamaz bir daha Bir har, Bir kor, Bir zor Yüreðim Bir gel, Bir Gör, Bir bak ne Haldeyim!!! Aşığım.. Aşığım Sanaa!! Alamaz Hiç Kimse Alamaz Bir daha
 4. Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

  Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

  Arkadaşlarım elinizde vurgun yemiş gibiyim notaları var mı . Bu şarkıyı çok çok çok seviyorumda çalmaya çalışayım bakalım nolcak sa :)
 5. ''Vurgun Yemiş Gibiyim'' Notaları Burada Melekler

  ''Vurgun Yemiş Gibiyim'' Notaları Burada Melekler

  vurgun yemiş gibiyim, şarkısı, notaları, güftesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Ünlü sanatçı ve besteci Selami Şahin'in birbirinden güzel parçalarından biri olan ''Vurgun Yemiş Gibiyim'' in notalarını müzisyen meleklerimiz için ekliyoruz :)

Sayfayı Paylaş