Etiketler:
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

Wanlee Moda Rüzgarı

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Stil yaratan tasarımlarıyla, dinamik, kendine güvenen ve özgür kadınların ilgisini çeken WANLEE, yalnız yurt içinde değil, yurtdışında da bir çok ülkede tercih ediliyor. 20 yıllık bir geçmiş ve tecrübeyle dünya trendlerini birleştiren WANLEE, bugün Rusya, Fransa, Yunanistan, İtalya, Ukrayna ve İspanya başta olmak üzere, Avrupa’nın pek çok ülkesine ihracat yapıyor. Bir kadını mutlu etmek ve onun beğenisini kazanmak zor gözükse de Wanlee bunu başarıyor. < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    122
    Ödül Puanları:
    63
    çook güzeller canımm şulemm :kiss:

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Hmm hoşlar gerçekten canım.

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    Beğenmenize sevindim kızlar alın birer ikişer :D

Wanlee Moda Rüzgarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moskova'da moda rüzgarı

Moskova'da moda rüzgarı

Moskova'da her yıl düzenlenen Rusya moda haftasında, ilkbahar ve yaz koleksiyonları düzenlenen defilelerle moda severlere tanıtılıyor. Moskova'da Uluslararası Ticaret Merkezinde düzenlenen ve Doğu Avrupa'nın en büyük defilesi sayılan Rusya moda haftasında, 65 defile ve 20'den fazla değişik program bulunuyor. Moda haftası çerçevesinde Tayland...
  2. Moda'da Fas Rüzgarı

Moda'da Fas Rüzgarı

Daha önce hiç dikkat etmemiştim ama Fas Tarzı kıyafetler takılar gerçekten çok şıkmış :) Bu zaman kadar bakmayarak çok şey kaçırmışım doğrusu.Bence şu saçma sapan Paris modası bunların eline su dökemez :)Bakınız sizce de öyle değil mi ? Owww bu çok havalı yahu :zonked:
  3. kürklü yelek modası rüzgarı

kürklü yelek modası rüzgarı

kürklü yelek kürklü yelekler ORTALIKTA SÜREKLİ TÜYLÜ KÜRKLÜ KIYAFETLER ÇILGINLIĞININ MUTLAKA FARKINDASINIZDIR :) ÖELLİKLE YELEKLERİ SARAN BU HAVA KIŞ AYLARI İÇİN OLDUKCA İDEAL OLDU ŞIK BİR HAVA KATARKEN SICACIK BİR GÖRÜNÜM DE KAZANDIRIP BİZİ ISITIYOR :)
  4. 2011 İlkbahar modasında puantiye rüzgarları

2011 İlkbahar modasında puantiye rüzgarları

Gerek Meleklermekani Portal moda bölümünde, gerek ise Meleklermekani Forum moda bölümünde "2010 - 2011 sonbahar kış modasında leopar desenler oldukça moda" demiştik bir çok moda haberimizde. Kışı yaşadığımız bu günlerde, modacıları takip ettik ve önümüzde ki 2011 ilkbahar modası hakkında bir takım araştırmalar yaptık ve bu ilkbahar sezonunda puantiyelerin oldukça moda olacağını...
  5. 2011 Altın Küre Ödüllerinden Moda Rüzgarı

2011 Altın Küre Ödüllerinden Moda Rüzgarı

Altın kürede birçok ünlü ödülünü aldı, mutlu oldu, çok sevindi aman aman bir sürü şey... Bunlar beni hiç bağlamıyor açıkcası =) Ben moda derim başka birşey demem... Gözüme birkaç ünlüyü kestirdim, giydikleri hem çok yakışmış, hem çok güzel, hem de yakıştırmasını bilen birkaç ünlü... Bakalım neler giymiş bu ünlülerimiz... Kim ne tarz severmiş... Merak eden moda severlere...

Sayfayı Paylaş