Watsons firming hot gel kullananlar yorum yapabilir mi?

R

Ruyalarimsin

Forum Okuru
Watsons firming hot gel kullananlar yorum yapabilir mi?

Watsons firming hot gel kullananlar melek kadınlar kulübü Watsons firming hot gel yorum forum'da.​

Arkadaşlarım ya Watsons da bir ürün gördüm ne kadar işe yarar bilemiyorum da size sorayım dedim. Almadım ürünü ama üzerinde acı biber resmi vardı ve sanırım sıkılaştırıcı özelliği varmış. Watsons firming hot gel kullananlar yorum yapabilir misiniz? Ürün hakkında bilgi almak istiyorum.

Merhabalar
Bu aralar bu tür ürünleri kullananlar çoğaldı nedense sürekli soruluyor bu sıkılaşma kremleri filan. Ne kadar etkilidir bilemem ama ben sizin için araştırdım hatta Trendyol da gördüm bu ürünü dediğiniz gibi üzerinde acı biber var. Sıkılaştırıcı bu krem yani Watsons firming hot gel özellikle içeriğinde bulunan kafein marine kollajen cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ayrıca kırmızı biber ekstrasi cilde ısı verir bu da cildi sıkılaştırır ve pürüzsüz hale getirir. Ama bu tarz kremleri dediğim gibi sadece tek başına etkisi olmayabilir. Egzersiz de çok önemli cilt sıkılaştırmak için. Kremi alırsanız egzersiz öncesi surmenizde fayda var.

Aşağıdaki linke "vücudunuzu sıkılaştırmak için yapmanız gerekenler" yazımızı inceleyerek değişik ve işinize yarar bilgilere ulaşabilirsiniz.

Geri