WhatsApp durumlarını neden göremiyorum ben?

İ

İklim..

Forum Okuru
WhatsApp durumlarını neden göremiyorum ben?

Kimsenin WhatsApp durumlarını göremiyorum melek kadınlar kulübü whatsapta kimsenin durumunu görmek istemiyorum forum'da.​

Birkaç gündür ben kimsenin WhatsApp durumlarını göremiyorum arkadaşlar neden olabilir? Daha birkaç gün önce görebiliyordum. WhatsApp da bir sorun mu var acaba? Sadece birinin değil herkesin durumunu göremiyorum ya da kimse durum paylaşmıyor mu hiç anlamadım ki? WhatsApp durumları neden görünmez?

images (14).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Son bir-iki yıl artık her yerde durum paylaşımı moda oldu. Durum paylaşmak daha mı kolay geliyor göster çek özelliğinden mı bilemiyorum ama durumlardan durum paylasmaktan zevk alıyor insanlar. Artık birçok sosyal medya ve uygulamalarda yer alan durum paylaşımı WhatsApp ta da popüler. WhatsApp durum paylaşımı eğer görünmüyor ise bunun birkaç nedeni olabilir. Kimsenin WhatsApp durumlarını göremiyorum sorunuza cevaben.

"WhatsApp durumları neden görünmüyor"​

• Durumların görünmesi için öncelikle kişiler karşılıklı birbirini eklemesi gerekir.
  • Gizlilik ayarları ile alakalı bir durum olabilir.
  • Uygulama kaynaklı bir problem olabilir dilerseniz telefondaki uygulamayı kaldırın yeniden kurabilirsiniz
  • Bu genel bir WhatsApp sorunu da olabilir
Ben telefonunuzdaki uygulamadan kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Yani bir kişinin bile durumu görünmüyor ise bu sebeple olabilir. Merak edilen sorulardan biri "whatsaptan engellendiğimi nasıl anlarım arkadaşları" dilerseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri