Whatsapp için romantik durum sözleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Whatsapp için romantik durum sözleri
Son zamanlar da en çok kullanılan uygulamalardan biri olan whatsapp, hem sesli, hem görüntülü hemde mesaj yolu ile uygulamayı kullananlar tarafından beğenilerek tercih ediliyor. Whatsapp da bir de durum bildirme özelliği var. Kişilerinize durumunu anlamlı sözler, komik whatsapp mesajları, yada sevdiğiniz duygusal ve aşk sözlerini yazarak paylaşabilir ve kişilerinizin de bu durumdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp sözleri arayanlar için sizlere bu konumuz da birbirini seven aşıklara özel olarak en güzel romantik söz ve mesajları paylaşıyoruz. Siz de sevdiğiniz sözleri whatsapp durum mesajı olarak paylaşarak sevdiğiniz insana duygularınızı bu şekil de ifade edebilirsiniz.

aşk sözleri.jpg
Sen benim hiç bıkmadan saatlerce seyre daldığım, tövbe tutmayan en tutkulu sevdamsın.Yine gece yine hüzün ve yine içimde sen. Ve yine biliyor musun? İçimde sen olunca hüzün de güzel.Aşka kaldığı yerden tekrar başlanabilir. Ama atılan her düğüm gönülde bir iz bırakır.

Ben sendeki ümitsizliği değil imkânsızlığı seviyorum, ey yar.Kendini, beni yak, her şeyi yak, küçük bir kıvılcım bile yeter. Ben hazırım.Sevdin mi, yüreğinden kimse koparamayacak… Seni gözlerinin ucuyla bile aldatmayacak.Bugün de mi aklının ucundan geçmedim.Ey yüreğim, ey can parçam, sen benimleyken dünyayı kaybetsem ne yazar.Senin için yaşadıklarımı bilseydin, sana ÂŞIK oluşuma âşık olurdun.Aşk uğruna ölmek zor derler. Ben uğruna ölebileceğim, aşkı buldum.Aşk iki kişinin tek olmasıdır.


whatsapp aşk durumları.jpg


Gerçek aşkın geldiğini şatafatlı seslerden değil, sessizliğinden anlarsın. Kulağınıza sesler geliyorsa kontrol edin.Git diyorsun da olmuyor işte git demekle. Ben de sana sev diyorum mesela. Sevebiliyor musun?Belki de konuşuyordur gözlerin. Ama ben gözce bilmiyorum ki. Sessizce biliyorum, usulca biliyorum, masumca biliyorum.

Evet ağlamaklı oluyorum demdir bu. Hani kurşun sıksan geçmez geceden. Ve zehir zıkkım sigaram. Gel artık.Mantığın öldüğünü nasıl anlarsın biliyor musun? Aşkın verdiği ilk nefesten. Sana âşık oluşumun nedeni edep, pekguzelsozler.com güzeli güzel yapan yine edep.Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazıma düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.Canımın içi, sen hangi şiirden kaçıp geldin yüreğimin orta yerine?Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yer yüzündeki cevabısın.Kendimi görebileceğim en güzel ayna bana aşkla bakan gözlerindir.


whatsapp durum sözleri.jpgİlk “o” kulda sınıfta kaldım ben. Sonrası malum; hala “o” kuldayım. Özdemir AsafMelekler görünmez diyenler aldatıyor sizi, ben seni her gün görüyorum.Hiçbir hayale sığdıramadım tek gerçeğimsin. Sevdim işte! Ötesi de yok gerisi de! MevlanaHep aklıma geliyorsun. Bak gördün mü senin de başka gidecek yerin yok. Özdemir AsafHеr tеrcih bir vazgeçiştir.

Zor mu gеIdi. Adam gibi sevmek!Aşk, GÖRMEYEN birinin DUYMAYAN birine seni seviyorum demesidir.Aşk acısı birçok yolla tedavi edilebilir. Ama iyileşeceği kesin değildir.Sözde MELEKLER görülmezmiş. E o zaman benim gördüğüm kim o zaman?


Ben “aşkın” ile dönen, Mevlevi, sen kalbimin kıyameti.Aşkın MATEMATİĞİ, hayattaki gibi değil.Siyah beyaz hayatıma; renk, sevgi, mutluluk ve huzur kattın sevgilim.Sana uIaşmak, gökyüzüne dokunmak gibiNasipte yoksa yar, en fazIa can yanar


whatsapp romantik sözler.jpg
Ben senin gözlerinim sen beni ne görürsen ben seni o görürüm…Çok uzaklara gitme başına bişey gelecek diye korkuyorum…Sen gidiyorsun ya şimdi, ben nefessiz yaşayamam ki…Ne kadar zorsa yıldızla kauşmak o kadar zordur seni unutmak!Ben bir gemi sende yelkeni sakın unutma beni seviyorum seni.O değil de, arkana bakmadan çekip gitmen yakar beni…BİR silah gibi DELER GİDİŞİN ise ateş GİBİ yakar.Seni aldattığımı sandığın her kadına seni anlattım ben..Seni Sensiz Geçirdiğim Günlerin Kazası Yok Be Sevgilim.Yüreğimi öyle bir ısıt ki elimi görsün bendeki o sıcaklığı.Sen benim gece açığa çıkan yıldızım, sabah doğan güneşimsin.Sözlerimden anlamıyorsan gönlünden alt yazı geçerim…Aşkım aşkıma nokta koyma sana istediğin kadar virgül vereyim.

whatsapp sözleri.jpg


Çiçekler senin sende benimsin sevgilim…Gülüşünden Ver, Ömrümden AL SevgiLi ..Çayı açık severim; ama seni çok koyu sevdim ben.Seni Sevmek günahsa Cezam Cehennem Olmalı..Sen benim sonsuz aşkımsınBüyük aşkIar ya sonsuzdur ya da Onsuz!Kimе yandığın bеIIi oIsunSеn hakka işIеdiğim еn büyük günahımsın bеnim!YaInızIık hеnüz bir bеbеk, gündеn günе büyüyеcеkBir kez yüzüme baksan anIarsın hisIerimiBittiğini nasıI anIarsın? AnıIara O’ndan daha çok aşıksanYɑlnızlık, henüz bir bebek, günden güne büyüyecek.Defalarca aşık olup seni düşündüm…Seni mahşere kadar sevmeye yeminim var! Yalnız gecelerimin, sessiz prensesi sensin…Ne kadar sarılırsan sarıl bıraktığın an özlersin…Ben o yâre sevmesini öğretemedim…İçimdeki dünyɑdɑ senin için bir hɑyɑt kurdum Sevmek bir eylemdir.Bil ki, Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…Seni Sevmek Suç İse Ben Bu Suçu İŞLERİM!!!…Ben Yolumu Çizdim Ya Sen Yada Ölüm!…Yaşamak güzel ama sen olmadan asla!!!Aşkı seven değil sevip de ayrılan bilir…Gül yağmur görmemiş ki Yağmurun kıymetini bilsin…Gecenin karanlığı cehennemin sıcaklığı unut artık ayrılığı Ölümüne sevmedik mi?Gerçek sevgi mutlu etmesini bilendedir…Seni kalemle yazmadım ki bir anda sileyim.Ben kalem, sen kağıt olsan bile, biri gelir silgi olur.Elini tuttuğum gün, Ayağını denk almaya başla.Yüreğinle Gel Sevgilim.. Yüreğim Senin.. Ve orda yerin..Sevgili sende YAŞAYIP sende ÖLMEK istiyorum…Beni üzme ; bugün toprağımı öpersin yarın ise mezarımı…

Bu konular da ilginizi çekebilir

Whatsapp gizlilik ayarları nasıl oluşturulur

Whatsapp aşk durumları

İngilizce whatsapp durumları
 
Geri
Üst