Whatsaptan engellendigimi nasıl anlarım arkadaşlar?

M

Melda ceren

Forum Okuru
Whatsaptan engellendigimi nasıl anlarım arkadaşlar?

Whatsapptan engellendiğini nasıl anlarsın melek kadınlar kulübü whatsaptan engellendiğini nasıl kaldırırsın forumda.​

Hanımlar bir arkadaşımın uzun zamandır durumlarını göremiyorum acaba engellemiş olabilir mi beni? Whatsapptan engellendiğini nasıl anlarsın bir yolu var mı bunun? WhatsApp durumunu da göremiyorum profil resmi de yok acaba engelledi mi beni? Neden göremiyorum ben yaa.

Merhabalar
Artık herhalde en çok kullandığımız uygulamalar arasında whatsapp var. Whatsap uygulaması kullanımı kolay olması ve sunduğu bazı imkanlar nedeniyle çok tercih edilmekte diye düşünüyorum. Whatsaptan engellendiğini nasıl anlarsın? Engellendiğinizi düşündüğünüz kişi çok yakınınız mi bilemiyorum ama eğer engelleme durumu varsa durumlarını kesinlikle göremezsiniz ayrıca mesaj attığınız zaman okundu görüldü imgesi çift mavi olmaz tek gri tık olarak kalır. Yani mesaj teslim edildi imgesi çift mavi tiki göremezsiniz. İki cesit engelleme bulunmaktadır. Birincisi durumdan engellemek bu sizi birisi durumlarımi görmesin diye engelledi ise durumlarını göremezsiniz. İkincisi ise tamamen engelleme yani kişinin profiline girip orada engelle var ordan engellediginiz zaman artık o kişi sizi arayamaz ve size mesaj atamaz olarak bir engellemedir. Eğer siz o kişinin profil fotoğrafını göremiyorsanız engellemiş olabilir. WhatsApp ile ilgili bilmeniz gereken bir konu da "WhatsApp mavi tik özelliği kapatma" konusu dilerseniz aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri