1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

White One Gelinlik Koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

white gelinlik white one White One 2011 Gelinlik Koleksiyonu karşınızda melekler...Oldukça sade ve aynı zamanda şık olan gelinlik modelleri klasik kabarık gelinliklerden hoşlanan gelin adaylarının pek tercih etmeyeceği türden... White One Gelinlik Koleksiyonuyla sizleri başbaşa bırakıyorum :tik:

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

White One Gelinlik Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 White Lady Gelinlik Modelleri

2010 White Lady Gelinlik Modelleri

lady gelinlik lady gelinlik modelleri white white izmir whıte 2010 yılında gelin olacaksanız veya benim evlenmeme daha çok var sadece fikir edinmek istiyorum diyorsanız 2010 White Lady Gelinlik modellerine bakmanızı tavsiye ediyorum melekler... Genellikle kırık beyaz rengin kullanıldığı birbirinden şık gelinlik modelleri karşınızda :tik:
  2. Augusta Jones Gelinlik Koleksiyonu

Augusta Jones Gelinlik Koleksiyonu

2011 gelinlik modelleri 2011 modelleri modası koleksiyonu hakkında merak ettiğiniz herşey burada. Augusta Jones‘ta o kadar çok çeşitte gelinlik modelleri var ki biz en güzelini seçmede karar veremedik. Sade şıklık isteyenler için oldukça fazla alternatif sunuyor. Koleksiyonda özellikle dantel detaylı gelinlikler göz dolduruyor. Bu şık gelinlikleri harika gelin ayakkabıları, duvaklar ve...
  3. 2013 Jenny Packham Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

2013 Jenny Packham Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

Bu konu; 2013 Jenny Packham Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinlik denince akla gelen ilk isimlerden biri olan ünlü Jenny Packham markası, 2013 yaz sezonu için tasarladığı gelinlik modellerini görücüye çıkardı. Taş ve tül detaylarla süslenmiş bu muhteşem yaz gelinlikleri içinden biri mutlaka sizin için. Gelinlik modellerini tamamlayıcı olarak...
  4. 2013 Özlem Süer White Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

2013 Özlem Süer White Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

Bu sayfa; 2013 Özlem Süer White Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son derece romantik bir gelinlik koleksiyonuyla karşınızdayız. Ünlü modacı Özlem Süğer'in yaz sezonu için hazırladığı "White" gelinlik koleksiyonu görücüye çıktı. Özellikle kır düğünü düşünen gelin adayları için isabetli bir seçim olacağına inandığımız bu koleksiyonda, bu...
  5. 2014 Zuhair Murad Gelinlik Koleksiyonu

2014 Zuhair Murad Gelinlik Koleksiyonu

2014 gelinlik modelleri, 2014 zuhair murat gelinlik modelleri, 2014 gelinlik modası Gelinlik markasının önde gelen isimlerinden Zuhair Murad, 2014 yılın da evlenecek gelin adaylarına özel olarak tasarladığı çok şık ve farklı gelinlik modelleri ile gelin adayları tarafından çok beğeniliyor. Hayatınızın en özel ve mutlu gününde kaliteyi ve şıklığı bir arada bulmak isteyenlerin tercihi olan...

Sayfayı Paylaş