1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Windows 8 İle İlgili Bilgiler

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  windows 8, nedir, özellikleri, çalışması ,detaylar, ayrıntılar, çıktı mı, ile ilgili bilgiler burada melekler


  [​IMG]  Windows 8, Windows’un yongadan arabirime kadar her alanda yeniden tasarlanmasıyla oluşturuldu.

  İster klavye ve fareye sahip olsun, isterse sadece dokunmatik bir ekrandan oluşan bir bilgisayar olsun Windows 8 tabanlı cihazlar artık yepyeni bir tür aygıta dönüşecek.

  Yeni arayüz Windows’un gücü, esnekliği ve bağlanabilirliğinden ödün vermeden yepyeni bir deneyim sunuyor.

  İşte Windows 8′in bazı özellikleri;

  Windows’un Başlat menüsü yerine gelen yeni ekran, özelleştirilebilen ve ölçeklendirilebilen uygulamaları tam ekran gösteriyor. Uygulamalar ekrana döşenebildiğinden yeni tasarımda başlangıç ekranındakinden daha hızlı çalışıyor.
  Bildirimler gösterebilen canlı döşemeler her zaman uygulamalarınızdan gelen güncel bilgileri ekrana taşıyor.
  Çalışan uygulamalar arasında akıcı ve doğal geçiş sağlanabiliyor.
  Windows’un yeteneklerini kullanarak birden fazla işi aynı anda kolayca yapabilmeyi mümkün kılmaya izin veren uygulamalar, ekranın bir kenarına kolaylıkla sabitlenerek yeniden boyutlandırılabiliyor.
  HTML5 ve JavaScript kullanılarak gücünü internetten alan ve bilgisayarın tüm gücüne erişebilen uygulamaların kullanılmasına olanak sağlıyor.
  Donanımsal olarak hızlandırılmış Internet Explorer 10 ile internette tam dokunmatik ve kolay gezinti imkanı sunuyor.

   
Windows 8 İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mehir İle İlgili Bilgiler

  Mehir İle İlgili Bilgiler

  mehir, nedir, kime verilir, geri alınır mı, şartları, miktarı, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinimizde mühim konulardan biri evlenirken meleklere verilen mehirdir :) Miktarı ne olur,geri alınır mı, konuyla ilgili ayet ve hadislerle mehir dosyamızı açıyoruz melekler :tik: Mehr, erkeğin evlenirken kıza vermesi gereken altın, mal veya bir menfaattir. İstanbulda genel olarak 11...
 2. Cehennem İle İlgili Bilgiler

  Cehennem İle İlgili Bilgiler

  Cehennem İle İlgili Bilgiler arıyorum ben sizde bilgi olarak ne varsa lütfen yazın kızlar şimdiden çok sağolun.
 3. Nevruzotu İle İlgili Bilgi

  Nevruzotu İle İlgili Bilgi

  Nevruzotu nedir Nevruzotunun yararları nelerdir Nevruzotunun özellikleri Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan nevruzotu bitkisi, kullanım alkanı ve özellikleri hakkında ki bilgiler şöyle melekler :) Nevruzotu (linaria) : Sıracagiller familyasından; düzensiz çiçekli otsu bir bitkidir. Çiçekleri aslanağzına benzer. En güzel türü mor çiçekli nevruzotudur.80 cm’ye kadar boylanabilen ve...
 4. Kokuluyonca İle İlgili Bilgiler

  Kokuluyonca İle İlgili Bilgiler

  Kokuluyonca yararları Kokuluyonca yağı faydaları Kokuluyonca neye iyi gelir Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan kokuluyonca bitkisi, özellikleri ve faydaları ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Diğer İsimleri : Sarı yonca, Taş yoncası, Bal yoncası, Melilotus officinalis, Melilotus Hafif kabızlık vericidir. Romatizma ağrılarını dindirir. Vücuda rahatlık verir.
 5. A.K.U.T. İle İlgili Bilgiler

  A.K.U.T. İle İlgili Bilgiler

  akut nedir akut görevleri Deprem felaketleri başta olmak üzere her türlü doğal felakette insanımızın yardımına koşan dernek olan AKUT hakkında neler biliyorsunuz melekler ? :) AKUT, dağ ve diğer doğa kazalarında, doğal afetlerde, yetkili ve imkanı dahilinde tüm koşullarda, zor durumda kalmış, yardıma ihtiyacı olan, yardım talep eden herkesin yardımına koşan, bunu yaparken eğitimli,...

Sayfayı Paylaş