1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Windows 8'e özel Firefox

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Windows 8'e özel Firefox Windows 8 Firefox


  Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, bu yazımızda sizlerle için Windows 8'e özel Firefox hakkında edindiğimiz bilgileri aktarıyoruz.

  < Konu Resmi..>
  Mozilla'nın Windows 8'in Metro arayüzünde çalışacak bir Firefox web tarayıcısı üzerinde çalıştığı, tarayıcının 2012'nin ikinci çeyreğinde kendini göstereceği belli oldu.
  Diğer tüm Metro uygulamaları gibi Firefox'un Metro sürümü de tam ekran çalışacak ve dokunmatik özelliklere yoğunlaşacak. Tarayıcının alpha ve beta sürümlerinin ise yılın ikinci yarısında yayınlanması bekleniyor. Mozilla, Metro Firefox'u şöyle anlatıyor: "Arayüzümüz her ekran boyutu için uygun içeriği gösterecek." Firefox'un arama, ayarlar, paylaşım gibi konularda entegrasyon sağlayacağı ve diğer uygulamalarla paylaşımda bulunacağı da belirtiliyor.

  Mozilla'nın Metro arayüzünde çalışan Firefox'un yanısıra, HTML5, JavaScript ve CSS destekleyen bir Web tabanlı işletim sistemi üzerinde de çalıştığı iletiliyor.


   
Windows 8'e özel Firefox konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Windows 8 İle İlgili Bilgiler

  Windows 8 İle İlgili Bilgiler

  windows 8, nedir, özellikleri, çalışması ,detaylar, ayrıntılar, çıktı mı, ile ilgili bilgiler burada melekler Windows 8, Windows’un yongadan arabirime kadar her alanda yeniden tasarlanmasıyla oluşturuldu. İster klavye ve fareye sahip olsun, isterse sadece dokunmatik bir ekrandan oluşan bir bilgisayar olsun Windows 8 tabanlı cihazlar artık yepyeni bir tür aygıta dönüşecek. Yeni arayüz...
 2. Windows 8 Firefox Arayüzü

  Windows 8 Firefox Arayüzü

  Windows 8 Firefox Arayüzü hakkında lütfen çok acil bilgi ya da haber yazar mısınız kızlar
 3. Windows 8 için başlat menüsü

  Windows 8 için başlat menüsü

  Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir lütfen yardımcı olun ablalar abiler.
 4. Windows 8 Newyork 'ta Tanıtıldı

  Windows 8 Newyork 'ta Tanıtıldı

  Bu konu windows 8 tanıtıldı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil. Micrososoft daha önce tanıtım videosunu yayınladığı ve bizim de forumumuzdan sizlerle paylaştığımız Windows 8 'i Newyork' ta tanıttı. İşte detaylar.... Microsoft'un uzun zamandır beklenen işletim sistemi Newyork'ta görücüye çıktı.Dünyada bir milyardan fazla...
 5. windows 8 in özellikleri nelerdir

  windows 8 in özellikleri nelerdir

  Yeni bilgisayar almak istiyorum ve laptoplarda hep windows 8 yüklü olduğunu görüyorum.Şu windows 8in özelliklerini lütfen yazabilirmisiniz bana..

Sayfayı Paylaş