1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Winks Okul Çanta Modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

winks, kız çocuk, erkek çocuk, sırt çantaları, okul çanta, beslenbe, modelleri, çeşitleri, renklerini buradan bulabilirsiniz

Winks o kadar güzel okul için malzemeler yapmış ki meleklerim,
    Görmenizi isterim.

Tabiki hepsini göstermem zor ama en azından çanta ve beslenbe modellerini sizlerle paylaşmak istedim.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy benim kız görmesin hepsini aldırır hahaha winks delisi zaten aldım bitane ama küçük bu sene okula başlayacakk kesin bu modelelrden birini alırız:D:D paylaşım için teşekkürler:D

Winks Okul Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pullu çanta modeli

pullu çanta modeli

pullu çanta modelleri pullu çanta
  2. Planlı Okul Gelişim Modeli

Planlı Okul Gelişim Modeli

okul gelişim modeli planlı okul gelişim modeli pest analizi örneği pest analizi örnekleri ilköğretim örneği Planlı Okul Gelişim Modeli Planlı Okul Gelişimi Planlı Okul Gelişimi “ Okul Gelişim Süreci Basamakları “ izlenerek sağlanmalıdır. Okul Gelişim Süreci Basamakları, birbirini takip eden on basmaktan meydana gelmektedir. Okul Gelişim Süreci Basamakları, sistematik bir yaklaşım ile;...
  3. Okul Saç Modelleri

Okul Saç Modelleri

öğrenci saç modelleri okul saç modelleri okul saçları öğrenciler için için 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını...
  4. 2009/2010 öğretim yılı okul çanta modelleri

2009/2010 öğretim yılı okul çanta modelleri

okul çanta modelleri okul çantası modelleri 2010 çanta modası 2010 Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte yine okul telaşı başlıcak arkadaşlar.Okul alışverişleri kılık kıyafet çantalar bir telaştır alacaktır çoğumuzu.İşte bu gereksinimlerden biride okul çantaları fazla telaşa girmeden okul açılmadan isterseniz bu modellere bir göz atın en azından fikir sahibi olabilirsiniz:tik:
  5. Okul için saç modeli

Okul için saç modeli

okul için saç modelleri ilkokul saç modelleri okul topuz okulda nasıl yapılır saçı nasıl yapılır Arkadaşlar bu modelin nasıl yapıldıgını bilen varmı?anlatırsanzı çok sevinirim =)

Sayfayı Paylaş