1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Kablosuz Ağ Nasıl Kurulur Wireless Nasıl Kurulur


  Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kablosuz ağ nasıl kurulur diye bizden yardım isteyen misafirlerimizi düşündük ve sizlerinde bilgi edinmesini istedik ve kablosuz ağ kurulumu hakkında bilgiler sunmak istedik.

  [​IMG]


  Kablosuz ağ kurmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

  İlk olarak sırasıyla Başlat > Denetim Masası > Ağ Bağlantıları'na tıklayın. Açılan pencerede sol tarafta bulunan Ağ görevlerinden Ev veya Küçük İş Yeri Ağı Kur seçeneğini tıklayın.

  Kablosuz bağlantı kurmak için Bağlantısı kesilen ağ bağlantılarını göz ardı et Kutusunu İşaretleyin.

  Daha önceden özel bir bağlantınız varsa bulacaktır, yeni ağ kurmak için Alttaki seçeneği seçin. Hayır İnternete Başka Bağlantı Yolu Seçeyim kutusunu işaretleyin.Bu Bilgisayar İnternete Mesken Bir Ağ Geçidiyle veya Ağımdaki Başka Bir Bilgisayar Üzerinden Bağlanır seçeneğini işaretleyin.Bilgisayar Tanımı Adınızı ve Bilgisayarımızın Adını Girin. Daha sonra çalışma grubu adı girin.Eğer Ağda Dosya ve Klasör Paylaşımı yapmayacaksanız güvenlik açısından kapalı durumda tutun.
  Ağ Kurulumunuzu Kalıcılaştırmak İçin Sistem Ayarlanıyor
  Ağ kurulumu böylece bitiyor.
   
Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kablosuz Ağ Dns Değiştirme nasıl olur

  Kablosuz Ağ Dns Değiştirme nasıl olur

  Kablosuz Ağ Dns Değiştirme nasıl olur Kablosuz Ağ da Dns Değiştirme Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Kablosuz Ağ da Dns Değiştirme nasıl olur diyenler için Kablosuz Ağ da Dns Değiştirme hakkında bilgiler aktarıyoruz. Kablosuz Ağ Dns Değiştirme: Kablosuz ağda dns değiştirmek için masa üstünüzden ağ bağlantılarını tıklayıp mause sağ tuşuna basıp özellikler diyiniz. Daha sonra tcp 4...
 2. Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır

  Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır

  Kablosuz ağ Engelleme nasıl yapılır Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda "Kablosuz ağ Engelleme nasıl yapılır?" diyen misafirlerimiz için ve sizlerinde bilgi edinmesi için de Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır öğreniyoruz arkadaşlarım. Bilgisayar üzerinde Şifreleme kurmak için temel adımlar şunlardır Wireless Router. 1. Router'ın kurulum...
 3. Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

  Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

  Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ? Arkadaşlar hepinize selam bu konuda bilgili kişilere soruyorum Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ?
 4. Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır?

  Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır?

  Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır? Arkadaşlar bana Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır konusunda yardımcı olun ve bilgi verin.
 5. Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır

  Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır

  Kablosuz Ağ Özelliği Aç Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Kablosuz Ağ Özelliği Açma konusunda bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, işte sizler için Kablosuz Ağ Özelliği Açma bilgileri arkadaşlarım. Açılan Kablosuz ağ bağlantıları özellikleri penceresinde Genel sekmesi altında Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) yi seçin Özellikler düğmesine basın....

Sayfayı Paylaş