xenical kullanan varmı melekler

Baharca cnm bir yerden snra duruyor zaten kilo vermen iste o arada devreye bitkiler giricek ve spor girmeli

Bugün ikinci günüm biraz çarpıntı oldu ilk gün ama fx15 le birlikte aldım anladigim kadari ile xenical mevcut yağları yakıyor yukarda bir yorum okudum kesinlikle doğru yağlı öğünler le birlikte alınmalı Çünki görevi mideye giren yağı atmak aksi taktir de kabızlık yapıyor ilerleyen günlerde sonucu yazarım

arkadaşlar ben bu ilacı satan eczane bulamadım :( siz nsl buldunuz ?temin eden biri varsa iletişime geçeblir myz ltfen bana da alsa ücretni htta dha fazlasını vrsem olr mu?çnkü bu ilaca çk ihtycm var yrdmc olrsanz çk swnrm
eczanesi maslak

merhaba arkadaslar. bu konu baslığı baya bir yorum almıs. zayıflama konusunda benimde sizlere bir tavsiyem olacak. daha doğrusu sağlıklı beslenmek içinde diyebilirim. kendi aldığım ve çok memnun kaldığım Tefal Actifray. En büyük ve hosuma giden özelliği çoğu yemeği yağsız veya 1 kasık yağ ile yapabiliyor olusu. bence bu sayede çoğu kilo problemide ortadan kalkacağa benziyor. üstelik 100 den fazla yemek tarifi mevcut.

xenical xenical kullananlar yan etkileri fiyatı zenical kullananlar
sevgili melekler bn kilolarımdan çok müzdaribim bn diyet yaptıkça kilo veremedğim gibi daha da fazlasıyla geri almaktaydım nese uzatmayım lafı çok şey dendm ettim ama olmadı en sonn da endokrin polikliniğine gittm bana doktor xenical die bi hap verdi raporlan inşallh işe yarar yarıo gibi de 3.haftann başındayım yaklaşık 6-7 kilo verdim ama daha çooook vermm lazım bnm gbi kulln arkdaş varmı varsa yazsın gelişmeleri beraber takip edelim yoksada bn yine size burdan yazacağım
allahım inşallah bu işe yarar son çarem
rica etsem bana kullanım şeklini yazar mısın

Xenical kullanıyorum

Merhaba arkadaşlar, ben xenicali 2,5 aydır kullanıyorum. yaklaşık 8 kilo verdim endokrinci bir doktorum var, her ay veya 45 günde bir düzenli gidiyorum. şu anda 90 kiloya indim ilk başlarda 3 hafta kadar kilo veremedim ama doktor hanım sağolsun bu konuda beni ikna etti ve sabredince oluyor. yediklerime de çok dikkat eder oldum, çok iradeli olup meyve ve salata ile oluyor. Diyetimi asla bırakmadım. bu arada televiyondaki bitkisel ilaçları da denemedim ama çok ciddi bulantı ve baş ağrısı yaptı bende.
kullanım şekli hakkında banada bilgi verebilir misin ?

Geri