1. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    191
    Ödül Puanları:
    0

XL Gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında bettt tarafından paylaşıldı.

Gelinlik modellerinin çoğu 38 bedenler için tasarlanır. Ama herkes öyle vücutlara sahip olamayabilir. Bu yüzden sizlere büyük beden çok hoş gelinlikler göstereceğim meleklerim..
    umarım beğenirsiniz ben çok hoş buldum vallahi. :)
    bir yastıkta kocayın melekleriiiiiimmm:bebem:

[​IMG]:d014:

XL Gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlik Modeli Seçerken

Gelinlik Modeli Seçerken

Konuşulan ve unutulmayan bir gelin olabilmek için gelinliğin üzerinizde iyi durması gerekir. Bedeninize uygun gelinlik seçmek için nelere dikkat etmelisiniz acaba ? İri göğüslere çan etek Dikkati göğüslerden başka yönlere kaydırmak için değişik ayrıntılarla süslü, göğsü toplayan bir üstü olmalı. Askı bütünden yükselmeli ki göğüs boyunuzu uzatarak daha zarif görüntü oluştursun. Alt kısmı...
  2. 2012 Yaz Gelinlik Modelleri

2012 Yaz Gelinlik Modelleri

2012 Yaz Gelinlik Modelleri 2012 Yaz Gelinlikleri Merhaba ben 2012 yaz mevsiminde gelin olacağım allah izin verirse tabi. sizden de gelinliğimin modeli konusunda yardım ve öneri bekliyorum uzun boylu bir bayanım :)
  3. Straplez Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Straplez Kuyruklu Gelinlik Modelleri

straplez gelinlik modelleri, kuyruklu gelinlik modelleri, gelinlik modelleri yeni sezon, yeni gelinlik modelleri, uzun kuyruklu gelinlik modelleri Straplez uzun kuyruklu gelinlik modelleri, evlenecek gelin adayları için yeni sezon gelinlik tasarımları arasın da yerini alarak farklı modellerle gelin adaylarına sunuluyor. Evlenecek genç kızlar için fikir olacak yeni sezondan seçtiğimiz uzun...
  4. Bolerolu Gelinlik Modelleri 2016

Bolerolu Gelinlik Modelleri 2016

Günlük olduğu kadar özel günlerde de birçok bayanın yıllardır severek kullandığı bolero modelleri farklı renk ve modeller ile her sene sezonuna göre değişik renk ve tasarımlar ile koleksiyonlar da yerini almaya devam ediyor. Bolerolar gelinlik modellerinin de vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Birçok gelinlik modelin de tercih edilen bolero ceket modeli, kısa ve uzun kollu tasarımlar ile...
  5. Modası geçmeyen kabarık gelinlik modelleri

Modası geçmeyen kabarık gelinlik modelleri

kabarık gelinlik modelleri, yeni sezon gelinlik modelleri, prenses gelinlik modelleri, kabarık gelinlikler 2017 yılının en güzel gelinlik modelleri arasın da tekrar yerini alan kabarık gelinlik modelleri, birçok genç kızın hayallerini süsleyen tasarımlardan oluşuyor. Her genç kız vakti zamanı geldiğin de mutlu bir yuva kurmanın hayalini kurar. Ve bu hayalini gerçekleştirirken giyeceği...

Sayfayı Paylaş