Ya bu orta boy pizza kaç dilim kızlar ?

P

pizzapizzacan

Forum Okuru
Ya bu orta boy pizza kaç dilim kızlar ?
Orta boy pizza kaç dilim kızlar orta boy pizza yemek istiyoruz

Şimdi evde oturuyoruz malum pandemi mandemi derken biraz yemek işleri beni gerdi anam her gün yemek yemek artık ne yiyeceğimi şaşırmış durumdayım biz evde 3 büyük 2 çocuğuz ben idda ettim orta boy pizza 7 dilimdir dedim oğlum olmaz daha düşüktür dedi ya meraktan çıldıracam kaç dilim ya bu pizza bu saatte söyleyebiliyoruz dominostan söyledik iki tane de ben kaybedersem iddayı ben ödeyecem :D:D

Vallahi şimdi düşünüyorum kaç dilim olduğnuu ben de bilemedim şimdi bu saatte de sorcağım öğreneceğim kimse yok vallahi neyi merak ediyorsunuz anlamış değilim. Bari gelince say yaz da iddayı kimin kaybettiğini bilelim :D:D

6 dilim kızlar 6 dilim ama siz şimdi dilim büyüklüklerini de sorarsınız ama şimdi size santim santim ölçemem ama orta boy pizza küçük büyük boy pizzalar orta boy oldu küçülttü münafıklar :) doymak için büyük pizza söyleyin :)

Haydaa vallahi bilmiyormuşum yarın söyleyecem bakacam gerçekten kaç dilim eğer dediğiniz gibi 6 ise iddayı kaybettiniz :D:D hahaha Tabi dilimleri bölünde bakın mercekle bakmanız gerekebilir pizza firmaları bu şekilde küçük kesiyorlar ha doyuyor musunuz bence doyurmaz :)

Geri