Ya cami ya vedud deneyenler var mı acaba ?

• Konbuyu başlatan sorumvarbenim
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvarbenim

Forum Okuru
Ya cami ya vedud deneyenler var mı acaba ?
Ya cami ya vedud deneyenler var mı acaba ? Sevgiliye kavuşmak için dua ya cami ya vedud
Selamlar arkadaşlarım ya cami ya vedud zikrini deneyenler var mı aramız da benim sevgilim askerde ve ona kavuşmak için bin tane okumayı düşünüyorum bazı sitelerde okunduğunda sonuç alınmış ve duaları kabul olmuş bir çok insana rast geldim acaba aranızda bunu deneyenler oldu mu var mı kızlar ?

Haylatım sevgiline kavuşmak istiyorsun anlıyoruz tabiki Ahiret inancı olan bir insan olarak ben de bütün duaların inanılmaz bir enerjisi ve gücü olduğunu düşünüyorum. Tabiki dua edebilirsin. Ben sana sitemizde daha önceden sevdiğine kavuşmak isteyen kişilerin yazdığı yorumların yer aldığı iki konu linki vereyim dene tabiki denemekte fayda var bence.

Ya cami ya vedud deneyenler var mı acaba ? Sevgiliye kavuşmak için dua ya cami ya vedud
Selamlar arkadaşlarım ya cami ya vedud zikrini deneyenler var mı aramız da benim sevgilim askerde ve ona kavuşmak için bin tane okumayı düşünüyorum bazı sitelerde okunduğunda sonuç alınmış ve duaları kabul olmuş bir çok insana rast geldim acaba aranızda bunu deneyenler oldu mu var mı kızlar ?

ben de sizlere okuyabileceğiniz SIRLI SURELER DUALAR ile ilglii bir görsel atayım lütfen deneyiniz. Allah, isteyenlerin muradını versin inşallah.

ya cami ya vedud deneyenler.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben bu duayı okuyarak sevdiğime kavuştum Allah tüm sevenleri birbirine kavuştursun tavsiye ediyorum okuyun arkadaşlarım günde 100 defa okudum ben

Geri