1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Ya Hayyu Ya Kayyum esması duası lazım

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Ya hayy'u ya kayyum esmasını isa peygamber kullanıyormuş kızlar Nihat Hatipoğlunun proğramında şimdi duydum ama duasını görmedim belkide türkçesini okudu tam bilemiyorum. Bu duanın uzun metni varsa paylaşın lütfen. Hayırlı Sahurlar. Allah razı olsun.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Ya Hayyu Ya Kayyum esması duası lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yayla....

  Yayla....

  En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
 2. Esmaul Hüsna Ya KAYYUM

  Esmaul Hüsna Ya KAYYUM

  ya kayyum ya hayyum kayyum hayyum ne demek ne demek Kayyûm : Her şeyi ayakta tutan, koruyan,diri ve bütün kâinatın idaresini bizzat yürüten, hiç bir şeyin gizli kalmadığı Cenab-ı Hak buyuruyor. "Allah, O'ndan başka tanrı yoktur; O, hayydir, kayyûmdur. " (1) "Ölümsüz ve daima diri olan Allah'a güvenip dayan." (2) Allah zatı ve yüceliği ile vardır; her şeyin var...
 3. "YA MANİ" esması hakk.

  "YA MANİ" esması hakk.

  Merhaba arkadaşlar, eşimle problemlerimiz var ve boşanma aşamasındayız. aramızın düzelmesi için ya mani esmasi duasınu okumam söylendi. bu duayı bilen biri var mı?.. yardımcı olabilir misiniz.
 4. Ya Vedut Duası okunuşu ve anlamı

  Ya Vedut Duası okunuşu ve anlamı

  Arkadaşlarım Ya vedut Diye bir dua varmış bu duanın okunuşunu ve anlamını son derece merak ediyorum. Tam olarak duada neler deniyor neler anlatılıyor. Kız arkadaşım duadan bahsediyor ama bende bilmemezliğe vermeden he şu dedim de anlamını okunuşunu ve içiriğini benimle paylaşabilecek herkese teşekküor ediyorum bekliyorum. bu arada iyi yıllak kızlar. Tamamınız Meleksiniz sitenizde melek gibi :)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş