yaaaa

lopezli

Hamiş Melek
yaaaa
slm ben burda yeniyiiiim umarim beniiiii anlayan birisi bana yardim eder =)) kafam cok karisik ne yapacagimi ne edeceyimi bilmiyorum herseyden umudumu kestim ve arti yorulduuuum...Hayatim cok karisik...her defasinda yeni bi kitap acmayaaaa kalkiyorum ama malesef üzülen her defasinda ben oluyorum....son olay da bunu bana yasatti....artiiik herseyiiiii kenari atim hayati da özellikle...cünküü artik hic birseyden zevk alamiyorum....mutsuzum =(((yanlnizim. Ne zaman kendimi tam toparliyorum ve mutluluk geldiiiii diyorum yine de düsen ben aliyorum....Tabi kiiii kücük seylerden mutlu oluyorum dostlarim var annem babam var ama malesef bi takim seyler insana yetmiooo...Her gece yastigima basima koyunca aliyooorum...gurbet de yalniz yasiyorum ve artiiik sonuna geldiiiim diye düsünüyorum...Inancim kalmadiii hic birseye...allaha siginmaktan baska birsey yapamiyorum....Lütfen bana bi sekilde yardim ediiin....Son nefes son nokta benim hayatim su an tek cirpinioooom kanatlarimla o da nafile =((((

Merhabalar sitemize öncelikle hoş geldiniz. Tabiki düşüncelerimiz ve yazılarımız ile sana yardımcı olmak isteriz ama işin özü nedir hangi problemler seni bu noktaya getirdi yazarsan yardımcı oluruz.

Kolay gelsin.

Canim aramiza hosgeldin ilk olarak...

Derdini tam olarak acmamissin, yani maddi sorunlarmi, es, arkadas...vs

Bunlari bilmeden yardim etmek biraz zor bence.

Ama sana sunu diyebilirim, herkesin gibi elbette seninde sorunlarin vardir, ama hayatta gecmeyecek hicbirsey yoktur. Rabbim kimseye tasiyamiyacagi yükü yüklemez...

Ne gzl yazmissin ailem var diye, ne mutlu sana. hayattaki en byk destekcilerin yaninda...
Problemin ne ise, fazla kafana takmamaya bak cnm...

bazen inan bana, düsünmemek konuyu kendi kendine hallediyor...

Fazla durma üzerinde, ve her kapanin kapinin ardindan elbette SENIN ICINDE yeni bir kapi acilacaktir, bunu asla unutma canim...
En karanlik gecenin sabahinda bile günes doguyor. :)

en kisa zmnda düzelmen dilegiyle...

Saglicakla kal :)

Merhaba lopezli öncelikle hoş geldin doğru adrese geldin tabiki yardım etmeye elimizden geldiğince çalışırız fakat durumunu biraz açsan seni hayata küstüren sıkkan olay nedir canım bunları bilirsek daha iyi yardımcı olabiliriz:)

Bence sorunun her ne olursa olsun bu kadar kendini yıpratma tatlım çözülmücek problem yoktur hayatta sadece sabır ve zaman lazım hepimiz zamala birsürü problemler atlatıyoruz ama üstesinden gelmeye çalışıyoruz sende daha dirayetli olmaya çalış arkadaşlarımın dediği gibi sorunun tam olarak belli değil ama dediğim gibi dünyada sadece ölüme çare yok bunu unutma inşallah en kısa zamanda problemlerini çözersin
sevgiler...

nasil desem ki yaaaa ..uzun zaman sonra yeni bir erkark.oldu....öyle bana kendine inandirdiii yani ona inanmak zorunda kaldiiim....gecmiste ben cok sey yasadim hele erkeklernen ilgili bu yüzden kolay kolay erkek hayatima almiyorum....Bunu Antalyada tanidim ki ben yurtdisindan gelen birisi olarak..onunla dvmli msnlestik smslestik arti telefonlastik....ta kiii ben yanina gidinceye kadar...o bi otelde görevliiii...bana zaman ayiracagini söylediiii ama malesef öyle birsey görmediiim..her defasinda yanliz kaldiiim...konusacak kimse yoktu...cok dolmusduuum o an...gün 24 saat cekiyorsa yaklasik benimle 10 dak bile konusmadiiii....her defasinda ben konu acmam gerekiooooyorduuu....ordan ayrilinca bana herseyii zamana birakaliiiim dediiiii....yaklasik 1 aydir ne ses ne görüntü var...sonucta msne giriooo ama yazmiooo...bende yazmioooo....hayatimin herhalde en büyük hatasiniiii yaptim ve bir erkegin ayagina gittim...ona deger verdiiim ama malesef karsiligini alamadim....

Canım olmayan bir şeye niye üzülüyorsunki?Anladığım kadarıyla ortada gerçek anlamda bir ilişki yok olmayan bir ilşkiyede üzülme msn tel gibi iletişim aracıyla yapılan görüşmeden sanal ve tektaraflı bir aşk olmuş:)kim bilir sana nasıl bir güven verdiki ona inanıp ciddiye alıp gelmişsin Çok iyi niyetli birine benziyorsun geçmişte yaşadığın ilişkilerine bu son tecrübeni de kat katki bir daha aynı hataya düşmeyesin sana msn den yazmıyosa sende yazma hatta listenden kaldır bu yaşadığın sanal ilişkiyi ciddiye bile alma üzülerek söylöyorumki kendine macera aramış kendini üzmeğe bile değmez kendini toparla yeni ve güvenilir aşklara yelken aç:) sevgilerimle..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri