Yabancı damat !!!

GaMzE_18

Üye
Üye
Yabancı damat !!!
MERHABALAR... arkadaşlar bazılarınız bilir uzun süredir bir ilişkim var . ve evlenmeye kadar geldik . yanlız bizim damat arap . yani ürdün asıllı . o türkiyeye gelecek ve burada yaşayacağız . ama yakınlarım kızıyor araplar pis olur ürdünlüler pis olur falan . sadece annem destek oluyor . siz olsanız ne yapardınız farklı ülkeden arap bir insana aşık olsnız ... kafayı yicem ve o beni çok seviyor. kültürleri farklımıdır acaba ailesinide tanımıyorum . bana fikir verebilirmisiniz yawrular :) :) :)

canım benim tabi ki de bazı şeyleriniz farklı olacak sen türk kızısın türk adetleriyle bu yaşa kadar geldin canım bu hayat senin sen bilebilirsin yapıp yapmayacagını başkalarının lafıyla sakın hareket etme sen karar ver ve hayatını ona göre yaşa..ben bir araba aşık olsaydım önce aklıma sorardım sonra yüreğime bu iş tek yüreğe sormakla bitmez tatlım hayat senin sevgilinle yaşadıgını sen biliyorsun onun için bu kararı tek sen verebilirsin...

cnm öncelikle simdiden mutluluklar dilerim ,sen kimsenin lafina bakma arapmi,tükmüs,kürtmüs,almanmis, v.s en önemlisi senin kalbin degilmi senin kalbin onu sevmis onu tercih etmis dahasi varmi hem ne alaka araplar pis olurmus pis olan insanin kendisidir yasadigi ülkeyle ne alaka benim arap arkadasim vardi evlerinede cok gittim ve öyle bi evleri vardiki insan ayak basmaya kiyamiyordu öyle temizdi dedigim gibi sen kimsenin lafina bakma kalbini dinle(hem o pisse sen temizlersin kime ne :) )

cnm öncelikle simdiden mutluluklar dilerim ,sen kimsenin lafina bakma arapmi,tükmüs,kürtmüs,almanmis, v.s en önemlisi senin kalbin degilmi senin kalbin onu sevmis onu tercih etmis dahasi varmi hem ne alaka araplar pis olurmus pis olan insanin kendisidir yasadigi ülkeyle ne alaka benim arap arkadasim vardi evlerinede cok gittim ve öyle bi evleri vardiki insan ayak basmaya kiyamiyordu öyle temizdi dedigim gibi sen kimsenin lafina bakma kalbini dinle(hem o pisse sen temizlersin kime ne :) )

çok hoş şeyler yazmışsın . Canım teşekkür ederim . O benim herşeim temnizlerim tabiki .. :)

mrb cnm allah mutlu etsin daim olun inş:D:D bende arkadaşıma katılıyorummmm gerçektende bu nedemek yav pis veya adetleri farklı olur küştürleri farklı olur felan filan amannn vboşversene adetlere göremi yaşayacaksın ne adeti ne kültürü doğunun ücra köşesinde kız çocuğunu 12 yada 13 yaşında ewlendirmekmi kültür adet veya istanbulun göbeğinde gizli saklı 2 yaşındaki kıza tecavuz etmekmi ? aman be cnm sen sevdiğinle nekadar çok yaşayabileceğine kaliteli zaman geçirebileceğine karşılıklı birbirinizi nasıl sayıp seveceğinize bak gerisi boş :D:D mutlulukjlar :D

Geri