Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yağlı saçlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben 14 yaşındayım saçlarımı hergün yıkamama rağmen saçlarım hala yağlı bu durum beni çok sinirlendiriyor.birde saçlarım hiç uzamıyor bana yardım edin lütfen

yağlı saçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağlı Saçlar Nasıl Yıkanmalı?

Yağlı Saçlar Nasıl Yıkanmalı?

erkeklerde yağlı saçlar erkeklerde yağlı saç saç nasıl yıkanmalı saçlar nasıl yıkanmalı erkek Yağlı saçlara sahip bayanlar, bu haber sizin için!:) Şampuanlar aslında saçları, hatta daha çok saçlı deriyi temizlemek üzere üretilmektedir. Ancak birçok insan şampuanı sadece saçını temizlemek için kullanır. Şampuan saçın sağlığını koruyarak daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Öte yandan,...
  2. Yağlı saçlara

Yağlı saçlara

Saçların çabuk yağlanması benim büyük sorunlarımdan biridir.Çok sinir olurum 2 gün bile olmadan tekrar yıkamam gerekir ve kafamda ağırlık hissederim,saçlarım kafama yapışır berbat.Bu çözümleri dikkate almak gerek sanırım. Saç deriniz fazla yağ üretiyorsa, saç telleri üzerinde yağ tabakası oluşur. Saçınızın yağlı görünmemesi için de daha sık yıkanması gerekir. Bu sebepten dolayı yıkama...
  3. yağlı saçlarından kurtul!!

yağlı saçlarından kurtul!!

Limondaki asitle saçlarınızdaki yağları öldürün. 5 yemek kaşığı dolusunca ince kıyılmış ısırganotu yaprağı. Yarım litre soğuk suya ekle. Ardından kaynama derecesine gelene dek kaynat. 15 dakika demlenmesine izin ver ve 1 limon suyu sık. 2 yumurta sarısını ayır. çalkala hepsini karıştır ve artı olarak içine 5 damla limon yağı, 1 tatlı kaşığı bitkisel şampuan ekle. iyice saç diplerine...
  4. Yağlı Saçlar için Özel şampuan!

Yağlı Saçlar için Özel şampuan!

yağlı saçlara özel şampuan Yağlı saçlar için internetten sipariş verebilirsiniz 15 tl fiyatı Şampuan - Yağlı Saçlar Yağlı saçlar için geliştirilmiş Suna Dumankaya Şampuan, saçınızı yumuşak bir şekilde temizler, saç derisini doğal dengesine kavuşturur. Saçınız dolgunluk ve canlılık kazanır. İçinde doğal özel bileşim içeren Suna Dumankaya Şampuan, saçın iç kısımlarına kadar etki eder ve saçı...
  5. Saçlarınız Yağlı Görünmesin

Saçlarınız Yağlı Görünmesin

Bu sayfa; Saçlarınız Yağlı Görünmesin konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gerekli bakımları yaptığınız, temiz tuttuğunuz halde saçlarınız yağlı görünebilir. Bunun sebebi saç yapınız ya da yaptığınız yanlış uygulamalar olabilir. Şimdi uzmanlardan derleyerek bir araya getirdiğimiz aşağıdaki bilgilerle yağlı saç görünümünden kurtulabileceksiniz... Saç kremini azaltın...

Sayfayı Paylaş