yakı ile hamile kalanlar

N

nehirrr_21

Forum Okuru
günaydınnnnnnnnnnn sabah şekerleri :) selam kızlar... yasemincim evet öyle bişey war bende duydum hatta uyguladım dün akşam yakıyı yapıştırdım belime 3 gün durucak biraz yanıyorum:)) adetliydim adetim bitti tamamen sonra duş aldım abdestimi aldım ve yakıyı yapıştırdı canım 2 gün daha dursun çıkırıcam bakaım inşallah olur öbür aya bişeyler.. bence hamiş kalmayı çok istiyorum çnkü

Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan. hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yakı nedir faydaları ve yakı ile hamile kalanlar Yakı nedir faydaları ve yakı ile hamile kalanlar
yakı nedir, yakı nasıl kullanılır, yakının faydaları, kas ağrılarına ne iyi gelir Yakı, eklem ağrıları, kas ağrıları gibi vücudun ağrıyan bölgelerine yapıştırılan ilaçlı biz bez parçasıdır. Eskiden beri kullanılan yakı, vücuda...
Alternatif Tıp 7
Rüyada Bir Yakının Öldüğünü Görmek Rüyada Bir Yakının Öldüğünü Görmek
Yan kapı komşumun rüyasında benim hayatımı kaybettiğimi görmesi üzerine merak ettim araştırdım ve rüyada bir yakının kaybetmenin ne anlama geldiğini bu rüyanın tabirini rüya yorumlaır yapan bir başka arkadaşımdan öğrendim sizlerle paylaşmak...
Rüya Tabiri 0
Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya  denenmiştirr Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr
yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten...
Gebelik 26
bele yakı bele yakı
yakı ne işe yarar bele yakı yapıştırmak yapıştırma bandı ne işe yarar slm arkadaşlar 1 yıl 8 aydır evlıyım fakat evlenmeden once 3 yıla yakın onun korunmasıyla bırlıkte olduk evlendıkten sonrada hiç korunmadık bebek cok ıstıyoruz ama olmuyor...
Soru-Cevap 5
Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan. Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan.
Bu aşka dair sözleri bir araya getiremez oldum.Kırgınlıklar var artık...Elimde kalan aşkının güzel anları.... Birbirimize uzun...
Duygu Yüklü Yazılar 0