1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap hangi kitaptır baktım ama gözler iyi seçmiyor ki göremedim kitabın adını söylediysede kaçırdım artık dyamadım :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalan Dünya dizisinin son bölümünde Tülay kitap okumaya merak salmıştır. Dizinin son bölümünde elinde düşürmediği kitap merak edenler için; Tolstoy'un Anna Karenina adlı romanıdır.
    Anna Karenina, Lev Tolstoy tarafından yazılmış, Rus Habercisi'nin 1873-1877 yılları arasındaki döneminde, bölümler halinde basılmış romandır. 125 farklı yazarın belirlediği bir listede zamanımıza kadar yazılmış en iyi roman olarak görülmüştür.

Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  2. Yalan Dünya

Yalan Dünya

geçici olan - ölümlü olan hayat (bende gülemedim yalan dünyada.... (şarkı sözü):)
  3. Pamela Anderson Yalan dünyada

Pamela Anderson Yalan dünyada

Yalan dünya Pamela Anderson Yalan dünya dizisi Pamela Anderson Ekranların sevilen dizilerinden biri olmayı kısa bir zaman da başaran Yalan dünya adlı dizide sürpriz bir oyuncu haberi aldık Melek'ler. Gürse Birsel'in de doğruladığı üzere diziye Pamela Anderson katılıyormuş! Yalan Dünya Dizisine sürpriz bir konuk oyuncu geliyor. Gülse Birsel'in doğruladığı bu sürpriz oyuncu Pamela...
  4. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.
  5. Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak 'ın En Güzel Fotoğrafları

Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak 'ın En Güzel Fotoğrafları

irem sak resimleri irem sak fotoğrafları Sevgili melekler, ekranların en çok beğenilen komedi dizilerinin başında gelen Yalan Dünya ilgiyle rakip ediliyor. Her rolün oyunculara tabir yerindeyse cuk oturduğu dizide özellikle İrem Sak 'ın başarısı göz dolduruyor. Bu yazımızda sizlere İrem Sak fotoğrafları içinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)

Sayfayı Paylaş